Чем займутся депутаты после каникул?
О политической осени.
Этот вопрос тревожит всю Украину! Дел масса накопилась, а улюдей куча вопросов к депутатам и к правительству.
Тарифы на ЖКХ, новыеколебания национальной валюты, а также несоизмеримость цен и уровня жизни!Депутатам предстоит ответить на вопрос: действительно ли у наспарламентско-президентская республика или это только одно название? Еслидействительно, то тогда парламент должен стать парламентом в полном смыслеэтого слова, а не быть прикрытием для президентского окружения и этогопреступного правительства!
В данном случае, именно Верховная Рада будет нестиответственность за все эти преступления перед нашим народом – Народом Украины!Но для представителей власти главной проблемой и дальше остается переименованиеулиц и городов! Маразм крепчает! Люди крайне озлоблены и возмущены, а властьтакже как и предыдущая – живет в своем мирке.
В Украине все более ощутимойстановится и проблема прав человека! Это при всем том пафосе, что наши властьимущие так часто кивают в сторону Российской Федерации, мол, там варвары, а мы- Европа! О какой Европе только речь? Непонятно.К чести русских, можнодобавить, что они хоть не прикрываются демократией и не стремятся быть самойдемократичной страной в мире. У них менталитет как раз довольно жестко заточенименно на централизацию власти, и они об этом прямо говорят. В то время как унас, прикрываясь демократией, на самом деле происходит полное игнорированиеправ человека.
- Невидимий азарт цифрового світу Михайло Зборовський вчора о 12:03
- Чому керівники перевантажені: ключові помилки делегування та як їх усунути Олександр Скнар вчора о 09:52
- Мікро-ритуали для підтримки команди: маленькі кроки великої стійкості Тетяна Кравченюк 17.11.2025 17:16
- Вихід власника з операційки: розділення стратегії та тактики для кратного росту маржі Олександр Висоцький 17.11.2025 15:06
- Арешт майна: коли держава заходить у двері бізнесу Анна Ігнатенко 17.11.2025 12:17
- Енергоконтракти осені 2025: як умови постачання стали фінансовим ризиком для бізнесу Ростислав Никітенко 17.11.2025 10:23
- Аннушка вже розлила масло: чому "Міндічгейт" – точка неповернення Дана Ярова 17.11.2025 00:47
- Що означає новий статус у Резерв+ та коли він з’являється у військовозобов’язаних Віталій Соловей 17.11.2025 00:10
- Повернення анонімності: покоління Z перетворює цифрову ідентичність Христина Кухарук 16.11.2025 17:53
- Як створити робочий простір, що знижує стрес і допомагає відновленню Олександр Скнар 14.11.2025 11:27
- Коли ви "засновник" фіктивного ТОВ, про яке навіть не чули: алгоритм дій Андрій Лотиш 14.11.2025 11:25
- Ринок грантів і фандрейзингу у 2026: конкуренція зростає, правила гри змінюються Олександра Смілянець 14.11.2025 11:18
- Відставка міністрів і санкції: чи це реальні дії чи театр для суспільства Дана Ярова 14.11.2025 10:00
- Чи можливо мобілізувати особу під час розгляду заяви на відстрочку? Віталій Соловей 13.11.2025 22:58
- Відстрочка від мобілізації для догляду за родичами: кого і за яких умов це стосується Віра Тарасенко 13.11.2025 22:25
- Після 40: як жінки обирають зрілих чоловіків, а не пристрасть і шоу 865
- Принцип суперпозиції: чи буде відновлено довіру між кандидатами та ВККС? 547
- Що означає новий статус у Резерв+ та коли він з’являється у військовозобов’язаних 264
- Чи можливо мобілізувати особу під час розгляду заяви на відстрочку? 201
- Відстрочка від мобілізації для догляду за родичами: кого і за яких умов це стосується 146
-
Операція "Мідас". Встановити походження доларів у пачках ФРС виявилося неможливим
Фінанси 43736
-
Україна може отримати близько 100 літаків Rafale. Як працює ця "пташка"
Технології 24975
-
Головний прапор України приспустили: що сталося
Життя 18369
-
Через збій Cloudflare перестали працювати X, ChatGPT і українські сайти
Технології 10233
-
"Ампутація або смерть". Три висновки The Economist про скандал, що загрожує Україні
6459
