Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.

09.08.2021 18:51
Олімпійські ігри та український хейт
Суперечки навколо Олімпійських Ігор та результатів збірної України пройшли вдало. Проблема в тому, що ця дискусія має нульову ефективність для усіх її сторін
Поламані списи на полях Facebook-боїв, а також стерті до ліктів від натискання клавіш пальці любих співвітчизників вказують на те, що суперечки навколо Олімпійських Ігор та результатів збірної України пройшли вдало.
Єдина проблема в тому, що ця дискусія з притаманним їй відбірним хейтом наших спортсменів є абсолютно нікчемною та має нульову ефективність для усіх її сторін.
По-перше, українські олімпійці, які полетіли до Токіо на змагання, вибороли це право завдяки рокам виснажливих тренувань, постійних перенавантажень, нервів, численних змагань та обмежень себе практично в усьому. Цю путівку до Японії їм подарували не ви, не я і не Білл Гейтс. Її вони заробили самостійно.
По-друге, держава для наших спортсменів напередодні Олімпіади вже традиційно зробила... нічого. У нас практично відсутня спортивна інфраструктура для підготовки до змагань, наші атлети змушені тренуватися за кордоном, а на змагання їздити - за свій рахунок. Очевидно, що в таких умовах наші спортсмени нерідко змінюють громадянство та успішно представляють інші держави. Приміром, українці Ірина Кіндзерська та Антон Плісний цього року принесли бронзові медалі Азербайджану та Грузії, бо виявилися непотрібними Україні. Загалом же, за роки незалежності, своє громадянство змінили близько 140 українських спортсменів. Натомість, публікації із захватом від результатів наших олімпійців українські політики пишуть вчасно і красиво.


По-третє, соціальний/медійний тиск та шалений рівень відповідальності за результат все ще впливають на психологічний стан спортсменів. Серед наших олімпійців є чимало тих, хто прилетів на Олімпіаду вперше. Приміром, Олексію Середі, який показав 6-й результат зі стрибків у воду з вишки, всього 15 років. А дівчатам- гімнасткам - по 17. Проте, тиск відчувають і досвідчені спортсмени. Після прильоту до України з першою в історії України Олімпійською бронзою з тенісу, одним з перших питань до Еліни Світоліної від журналістів було: А чи не хотіли ви показати кращий результат на цих Олімпійських іграх? Вочевидь, журналістка одного з центральних телеканалів країни хотіла отримати відповідь накшталт: “Та ні, не хотіла. Планувала приїхати на Олімпіаду та програти вже в першому колі”. Інших варіантів у мене поки немає.
Ну, і насамкінець. Критикувати наших олімпійців за не надто успішні виступи в Токіо можуть самі олімпійці та їх тренери. Якщо ви не можете похизуватися власною олімпійською медаллю з будь-якої дисципліни, значить не маєте права критикувати 157 українців, які гідно представили Україну на Олімпіаді та заробили для нас 19 медалей.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Інструменти підтримки команди: корпоративна культура під час кризи Тетяна Кравченюк 11:27
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання Інна Бєлянська 11:21
- Міф про багатозадачність: чому "режим Цезаря" шкодить продуктивності Олександр Скнар вчора о 23:37
- Встановлення факту самостійного виховання дитини: судова практика Леся Дубчак вчора о 20:13
- Чотириденний робочий тиждень: глобальні експерименти й українські реалії Мар'яна Луцишин вчора о 16:22
- Віддати останню шану Героям Євген Магда вчора о 13:11
- UAE Corporate Tax для вільних зон: коли 0% – не завжди 0% Дарина Халатьян вчора о 11:59
- Як давати гроші близьким і не зруйнувати стосунки: правила підприємця Олександр Висоцький 01.10.2025 10:29
- Переміщення військовослужбовців за ініціативою: порядок та особливості проєкту Юлія Кабриль 30.09.2025 15:07
- Особистий бренд і медійність: як фахівцю просувати себе без втрати професійності Олена Рубанець 30.09.2025 15:05
- Як українському бізнесу вийти на міжнародний ринок через Ірландію Василь Селіфонов 30.09.2025 14:53
- Кадрові виклики для бізнесу Дніпропетровщини: результати дослідження Алла Чуприна 30.09.2025 13:11
- Грузинський сценарій в Молдові не пройшов Максим Гардус 29.09.2025 22:06
- Фейкова новина про обов’язкову заміну прав: що треба знати українцям у Польщі Михайло Стрельніков 29.09.2025 12:53
- Як розпізнати корупцію: ключові ознаки та приклади з життя Анна Макаренко 29.09.2025 12:26
Топ за тиждень
- Особистий бренд і медійність: як фахівцю просувати себе без втрати професійності 124
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання 123
- Фейкова новина про обов’язкову заміну прав: що треба знати українцям у Польщі 115
- Як розпізнати корупцію: ключові ознаки та приклади з життя 65
- Як українському бізнесу вийти на міжнародний ринок через Ірландію 61
Популярне
-
Угорщина підписала "найдовший у своїй історії контракт щодо LNG" з постачанням із 2028 року
Бізнес 43764
-
Лідери ЄС загалом погодилися надати Україні "репараційну позику", але ще сперечаються
Фінанси 28954
-
В порту Херсон катастрофічна ситуація. Концесіонер вимагає перегляду угоди
Бізнес 11780
-
У США зупинили будівництво "найвищого" дерев’яного хмарочоса у світі: яка причина
Життя 11024
-
Ілон Маск став першою людиною в історії, чий статок перевищив $500 млрд
Фінанси 7426
Контакти
E-mail: [email protected]