Конфлікт Ю.Тимошенко і Й.Вінського не має жодного відношення до Укрпошти. Це керований зовні процес свідомої компрометації Й.Вінського.
Що примусило Юлію Володимирівну Тимошенко зайняти позицію нетерпимості до людини, який на виборчій кампанії 2007 року, через забезпечив ефективне керування виборчим штабом Блоку Юлії Тимошенко підняв рейтинг БЮТ на 7% у порівнянні з 2006 роком? Чому Йосип
Вчора, 17 червня 2009 року в ефірі телекомпанії УТ-1, в програмі «Точка зору», довкола конфлікту, що розгорається між Міністром транспорту Й.Вінським та Прем’єр міністром Ю.Тимошенко, відбувся обмін точками зору між мною (народним депутатом України Володимиром Каплієнко) та генеральним директором ДП Укрпошта Таїсією Замковою.
Мене вразили деякі факти. Таїсія Замкова, с початку програми визнала факт того, що не володіє питанням, щодо бюджету рекламної кампанії Укрпошти на підвищення рівня продаж єдиного електронного квитка. На пряме питання ведучого, чи обговорювався бюджет із нардепом Г. Задирко, вона дала чітку відповідь: сума витрат їй не відома бо бюджет не обговорювався. Але в подальшому, на інше пряме питання ведучого, так звідки ж Юлія Тимошенко взяла цифру в 15 млн.грн., сказала: “Она (Юлия Тимошенко) говорила верно. Туда входили еще продукты по телевидению и по изготовлению плакатов”.
Тобто виходить, що генеральний директор Укрпошти Таїсія Замкова, не володіючи питанням по суті соціальної рекламної кампанії Укрпошти, аж ніяк не могла повідомити про цифру ні в 1,7 млн. грн., ні 3 ані 15 млн. грн. Тоді питання – звідки Ю.Тимошенко взяла цифру в 15 млн. грн.?
На мій погляд відповідь проста – це керований зовні процес компрометації Йосипа Вінського. Можливо задля того, щоб відволікти увагу суспільства від останніх подій біля невдалої спроби БЮТ створити «ширку» із партією Регіонів. Цим мабуть і пояснюється чому заяву зробив замість Т.Замкової її заступник О. Кухарець, чому брифінг був проведений не в чудовому залі Укрпошти, а Кабміні і саме головне, чому так завзято технологи БЮТ чіпляються за цей безглуздий та замовний інформаційний привід.
- Ефект "зливного бачка" в маркетингу: чому ваші ліди називають "сміттєвими" Наталія Червона вчора о 10:30
- Рік Коня стане роком "темної конячки" Олексій Шевчук 01.01.2026 12:30
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом Анна Макаренко 30.12.2025 16:49
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні Альона Прасол 30.12.2025 10:56
- Стабільні обсяги, зростаюча ціна: логіка ринку земель у 2025 році Денис Башлик 29.12.2025 17:11
- Чому закон часто не працює без адвоката Дмитро Ламза 29.12.2025 13:40
- Стратегія, якої бракує Україні: чому цифровий суверенітет має стати державним пріоритетом Тетяна Хабібрахманова 29.12.2025 11:46
- Воєнний стан і святкові дні – трудові права залишаються чинними Дмитро Ламза 25.12.2025 21:34
- Попит на житло молодих сімей змінюється: безпека і функціональність понад естетику Микола Марчук 24.12.2025 14:01
- Лісова галузь 2025: розворот від "схем" на 180 градусів відбувся Олександр Місюра 24.12.2025 13:03
- Коли в досудовому строки сплинули та як адвокат блокує подальше переслідування Дмитро Ламза 24.12.2025 10:51
- Чи можлива мобілізація жінок в Україні? Віра Тарасенко 23.12.2025 22:42
- Боротьба за берег озера та ліс у Дніпрі Павло Васильєв 23.12.2025 21:50
- Чому фокус на людину став новою конкурентною перевагою бізнесу? Мар'яна Луцишин 23.12.2025 13:44
- Бізнес і надалі залишать без кредитів Сергій Дідковський 23.12.2025 12:07
- Стратегія, якої бракує Україні: чому цифровий суверенітет має стати державним пріоритетом 314
- Чому закон часто не працює без адвоката 165
- Стабільні обсяги, зростаюча ціна: логіка ринку земель у 2025 році 85
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом 40
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні 38
-
Продажі акумуляторів LiFePO4 зростають. Чи варто переплатити за них під час блекаутів
Технології 5452
-
Держенергонагляд перевірив дотримання графіків відключень у Києві й області: які результати
Бізнес 2768
-
ТРЦ Ocean Mall планують відкрити цього року: що відомо про дату та орендарів
Бізнес 2009
-
Буданов очолив Офіс президента – перші висновки та прогнози
1884
-
Києву – Ocean, регіонам – ритейл-парки. Де цього року відкриються 20 торгових центрів та що там буде
Бізнес 1418
