Наша сила – у єдності! І ми змусимо владу прислухатися до волі народу
Зрозумівши, що український народ не маріонетки, а вільнодумаючі люди, влада вирішила відібрати у них шанс на достойне майбутнє. Але це лише підкреслює її повну безпорадність.
Кинувши викликукраїнському суспільству і позбавляючи його права жити за європейськимистандартами, влада «риє собі яму».
Те, щоцілеспрямовано зривається підписання угоди про асоціацію з ЄС, є вироком длянинішнього режиму.
Якщо до саміту уВільнюсі владі не вдасться «відкрити очі» на те, що відбувається в державі, іугода не буде підписана, - то повинні відбутися дострокові вибори президента тапарламенту.
Україна гіднастати членом Євросоюзу, і нові демократичні сили продовжать вести нашу державудо євроінтеграції.
Але щоб завтражити у цивілізованій і багатій країні, зараз потрібно мобілізувати всі сили –вийти на Євромайдани і відстояти свою позицію.
Бо саме від насзалежить, як буде творитися історія нашої країни.
- Освітньо-трудові мости як відповідь на демографічний обвал Ольга Духневич 19:38
- Системно-синергетична стратегія сталого розвитку України Вільям Задорський 18:39
- Строки для стягнення заробітної плати працівником в 2026 році Альона Прасол 10:47
- БЗВП "Було/Стало": Чому нові цифри не гарантують якості підготовки рекрутів Костянтин Ульянов (Valde) вчора о 19:03
- Культура в часи зламу: як Київ 1918 року перегукується з Україною 2025-го Наталія Сидоренко вчора о 18:00
- Оцінка ефективності правового регулювання як елемент нормотворчості Андрій Вігірінський вчора о 16:37
- Людина і цифрові технології в сучасних ланцюгах постачання Наталія Качан вчора о 15:20
- Подарунок декларанту: де закінчується ввічливість і починається правовий ризик Андрій Мазалов вчора о 14:53
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ Сергій Комнатний вчора о 11:25
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? Дмитро Ламза 03.01.2026 18:17
- Ефект "зливного бачка" в маркетингу: чому ваші ліди називають "сміттєвими" Наталія Червона 02.01.2026 10:30
- Рік Коня стане роком "темної конячки" Олексій Шевчук 01.01.2026 12:30
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом Анна Макаренко 30.12.2025 16:49
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні Альона Прасол 30.12.2025 10:56
- Стабільні обсяги, зростаюча ціна: логіка ринку земель у 2025 році Денис Башлик 29.12.2025 17:11
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? 331
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ 153
- Людина і цифрові технології в сучасних ланцюгах постачання 81
- Оцінка ефективності правового регулювання як елемент нормотворчості 64
- Строки для стягнення заробітної плати працівником в 2026 році 58
-
У Києві зникли з маршрутів майже всі "гуманітарні" автобуси
Бізнес 65252
-
"Від автобусів до метро". В Україні з 1 січня почала діяти єдина форма квитка – деталі
Бізнес 25261
-
Екснардепа Демчака затримали в Німеччині
Фінанси 16109
-
"Коли побачив своє вино в буфеті Royal Albert Hall, мені зірвало дах", – засновник "Колоніст"
Бізнес 14775
-
Філатов: Росія "розбомбила" завод "Олейна" в Дніпрі
Бізнес 9828
