"Компромат" на Трампа може лише підвищити його авторитет
Яким би одіозним і небезпечним у своїй президентській стратегії не був Трамп, слід визнати, що історія про його аж надто тісні зв’язки з Кремлем носить характер відвертого чорного піару.
Скандальна історія про втручання Росії у виборипрезидента США останніми днями набула ще більшого резонансу через поширеннянібито розвідувальної інформації про наявність в РФ компромату на ДональдаТрампа. Крім того, буквально сьогодні світова медійна індустрія підхопила такожінформацію про те, що команда новообраного президента Сполучених Штатівпротягом тривалого часу отримувала дані російської розвідки на своїхконкурентів, зосібна на Гілларі Клінтон.
Поряд з тим, яким би одіозним і небезпечним у своїйпрезидентській стратегії не був Трамп, слід визнати, що історія про його ажнадто тісні зв’язки з Кремлем носить характер відвертого чорного піару. Зокрема,низка американських ЗМІ, котрі опублікували «компромат» на Трампа, відразу жпіддалися жорсткій критиці своїх колег і медійних експертів через відсутність впоширених матеріалах перевірених фактів. А остання дискредитаційна хвиля протинового очільника Білого дому взагалі оперує, знову ж таки, неперевіренимифактами про якісь сексуальні збочення мільярдера в Москві, начебто зафіксованіросійськими спецслужбами. Така гримуча суміш «непідтверджених даних» - відфальсифікації президентських виборів з допомогою Росії до інтимнихнепристойностей, інспірованих ФСБ, - наводить на думку про масштабну інформаційнукампанію проти Трампа.
Звісно, більшості країн світу, в тому числі Україні,вигідно, аби зв’язки 45-го президента США з Кремлем були доведені, а йоголегітимність поставлена під великий сумнів. Та при цьому варто розуміти, що ті,хто ініціювали і роздмухують цей скандал у Штатах, ставлять за мету недопомогти Україні боротися з Росією чи зберегти антиросійські санкції задляреанімації міжнародного права. Те, що сьогодні відбувається в США, - це запеклавнутрішня політична боротьба між демократами і республіканцями в контекстікардинальної зміни політичного ландшафту, спричиненого несподіваною перемогоюТрампа. Демократи просто так не віддадуть фактично всю повноту влади в країні(адже нині більшість в Конгресі також за республіканцями) своїм конкурентам. Ітака основа скандалу надто все ускладнює.
Річ у тім, що у світлі тих же кібератак, збереженняантиросійського курсу для адміністрації Трампа, можливо, не було б такоюпроблемою, якби ці атаки не пов’язувалися з результатами президентських виборів.Якби цей факт не ставив під сумнів легітимність президентства Трампа. Але все зточністю до навпаки: метою кібергейту від початку було не стільки зберегти курсна протистояння російській політиці, скільки упослідження перемогиреспубліканця. Тому в нього тепер немає іншого виходу, окрім як вперто гнутисвою лінію. Питання стосунків з Росією відтепер для Трампа прямо пов’язані злегітимністю його посади: якщо він визнає, що РФ таки втрутилася у вибори, тодоведеться визнавати й те, що він не зовсім законно став президентом.
Відтак, розкручування теми російських зв’язків Трампацілком може дати протилежний результат, коли новий американський лідер вирішитьпіти на ще більше зближення з Росією внаслідок очевидного перегину палиці збоку його конкурентів. Адже «компромат» на Трампа все більше стає схожим начорний піар, і спроба похитнути його авторитет може легко посилити останній.Насамкінець, не треба забувати і про специфіку виборця Трампа, якого наврядможна відвернути від свого ідола розповіддю про якісь непристойні витівки.Передвиборча кампанія це яскраво підтвердила.
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
18606
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17505
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 14626
-
"Найкрутіший код": До 50-річчя Microsoft Білл Гейтс відкрив доступ до його першої ОС
Бізнес 13071
-
Шмигаль: Дефіцит фінансування відбудови України у 2025 році – майже $10 млрд
Фінанси 12155