Київрада залишить Біличанський ліс без лісників?
Київрада зібралась ліквідувати комунальне підприємство, що обслуговує Біличанський ліс. До порядку денного пленарного засідання Київради 24 липня 2014 року включений проект рішення, який передбачає ліквідацію трьох лісопаркових господарств столиці – КП «Св
Київрадазібралась ліквідувати комунальне підприємство, що обслуговує Біличанський ліс.До порядку денного пленарного засідання Київради 24 липня 2014 року включений проект рішення, якийпередбачає ліквідацію трьох лісопаркових господарств столиці – КП «Святошинськелісопаркове господарство», КП «Дарницьке лісопаркове господарство» та КП«Лісопаркове господарство «Конча-Заспа».
Нагадаю,що саме лісники КП «Святошинське лісопаркове господарство» беруть активнуучасть у боротьбі за збереження Біличанського лісу. Адже вони оперативновиявляють місця самовільних вирубок лісу, викликають міліцію на місце злочину,складають відповідні протоколи про лісопорушення. Власне завдяки пильностілісників вдалося запобігти більш масштабним вирубкам цього унікальногоприродного комплексу. Крім того, юристи КП «Святошинське лісопарковегосподарство» у сотнях судових засідань доводять, що Біличанський ліс єтериторією Києва, і що всі рішення Коцюбинської та Гостомельської селищних радпро відчуження сотень гектарів лісу у приватну власність є незаконними.
ТакожКП «Святошинське лісопаркове господарство» у 2012 році виступило проти зміницільового призначення 23 га лісу і передачі його ритуальній службі, завдякичому нам вдалося вберегти цю ділянку від вирубок.
Ітепер нова київська влада вирішила ліквідувати комунальне підприємство, якедокладає стільки зусиль для захисту багатостраждального Біличанського лісу. Звіснож, для чого новому керівництву міста структура, що опікується лісом, якщостоличні можновладці вирішили віддати 4тис. га цього природного комплексу на поталу очільникам Коцюбинського,підписавши дуже сумнівний меморандум?
Доречі, про меморандум. Столична влада не поспішає оприлюднювати список осіб,включених до складу тристоронньої робочої групи щодо розробки проекту рішенняпро встановлення меж селища Коцюбинське. Нагадаю, що згаданий меморандум міжКиїврадою, Київською обласною радою та Коцюбинською селищною радою передбачаєстворення такої робочої групи до 11 липня. На мій інформаційний запит щодонадання відомостей про склад цієї робочої групи, спрямований на ім’я Київськогоміського голови В. Кличка, відповіді немає попри те, що усі допустимі термінизгідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» уже сплинули.
Упитанні ліквідації комунальних підприємств, що обслуговують столичні ліси, є щеодна важлива складова. Саме ці установи є землекористувачами ділянок, вкритихлісами, і Київрадою надані дозволи на розробку проектів землеустрою щодовідведення лісових земель цим комунальним підприємствам для ведення лісовогогосподарства. Тобто наразі триває процедура оформлення землевпорядної документації.Та замість того, щоби пришвидшити процес видачі державних актів на лісовіземельні ділянки столичним лісопарковим господарствам, нова київська владавзяла курс на ліквідацію цих комунальних підприємств. Як наслідок, питання щодооформлення землевпорядної документації на Біличанський та інші ліси столицізатягнеться на роки. Якщо взагалі цим питанням хтось буде займатись.
Запівтора місяці керівництва містом нова влада робить послідовні кроки, якінівелюють усі досягнення попередніх років у боротьбі за збереженняБіличанського лісу. Чи може це бути випадковістю?
- Оновлення законодавства про захист персональних даних: GDPR в законопроєкті 8153 Анастасія Полтавцева вчора о 18:47
- Податкова біполярність або коли виграв справу, але неправильно Євген Власов вчора о 16:35
- Встановлення факту спільного проживання «цивільного подружжя» при поділі майна Євген Морозов вчора о 10:52
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду Лариса Гольник вчора о 09:26
- Топ-3 проєктів протидії фінансовому шахрайству у 2024 році Артем Ковбель 20.12.2024 23:10
- Как снять арест с карты: советы для должников ЖКХ Віра Тарасенко 20.12.2024 21:40
- Кейс нотаріальної фальсифікації в Україні: кримінал, зловживання довірою й порушення етики Світлана Приймак 20.12.2024 16:40
- Валюта боргу та валюта платежу в договірних відносинах Євген Морозов 20.12.2024 09:50
- БЕБ, OnlyFans та податкова істерика: хто насправді винен? Дмитро Зенкін 19.12.2024 16:55
- Посилено відповідальність за домашнє та гендерно зумовлене насильство Світлана Приймак 19.12.2024 16:44
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом Інна Бєлянська 19.12.2024 16:11
- Гендерний розрив на ринку праці України: дослідження Міжнародної організації з міграції Юлія Маліч 19.12.2024 13:36
- Україна сировинний придаток, тепер офіційно? Андрій Павловський 19.12.2024 12:50
- Звільнення від обов`язку сплати неустойки (штрафу, пені) та 3 % річних Євген Морозов 19.12.2024 09:34
- Яйце чи курка? Проєкт чи Постанова? Що має бути першим? Євген Власов 18.12.2024 16:34
- Після зупинення війни, вільних виборів може і не відбутися 1237
- Україна сировинний придаток, тепер офіційно? 1155
- Правова стратегія для захисту інтересів дитини у суді 560
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду 384
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом 226
-
Трамп обвалив акції своєї медіагрупи. Віддав частку Trump Media у спеціальний траст
Бізнес 9928
-
Для мешканців багатоквартирних будинків встановили фіксовані ціни за електроенергію
Бізнес 9275
-
Попит на природний газ для експорту ЗПГ із США вперше за вісім років зменшився: причини
Бізнес 6753
-
Сільпо втратило склад і товари на 400 млн грн через нічну атаку "шахедів"
Бізнес 5187
-
Податковий режим заважає розвитку третині бізнесу в Україні — опитування ЄБА
Фінанси 4520