Алея пам’яті українських військових
У Києві висадили Алею пам’яті українських військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції
У Києві на вул. Відпочинку у Святошинському районі ми висадили Алею пам'яті українських військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції у східних областях.
Ми висадили цю Алею в пам'ять про наших військових, які віддали свої життя, захищаючи Україну у цей складний час, коли Кримський півострів окупований, а у східних областях спостерігається розгул бандитизму. І десантники, і бійці спецпідрозділів, і військові самовіддано йшли в бій за свою Батьківщину. Ми всі у величезному боргу перед ними. Це справжні Герої України. В пам'ять про їхній подвиг ми висадили дерева та пов'язали на них жовто-блакитні стрічки.
Нагадаю, що на цій території ми плануємо створити парк Пам'яті «Небесної сотні».
Як голова екологічної комісії Київради я запропонував створити на цій території повноцінний парк та присвоїти йому назву – парк «Пам'яті «Небесної сотні». Відповідний проект рішення підготований мною та погоджений профільною екологічною комісією. Проте через те, що понад три місяці не проводяться пленарні засідання Київради, неможливо проголосувати цей документ. Переконаний, як тільки збереться на першу сесію Київрада нового скликання, рішення про створення парку «Пам'яті «Небесної сотні» буде прийнято. Адже це найменше, що кожен з нас може зробити у пам'ять про людей, котрі загинули за майбутнє нашої держави.
Вдячний активістам та небайдужим киянам, котрі приєдналися до цієї акції і висадили дерева на Алеї пам'яті українських військових, які загинули під час антитерористичної операції у східних областях.
Зокрема, нашу ініціативу підтримали лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин і організатор жіночої команди авторалі «Париж-Дакар» Нонна Лактіонова-Нестерчук.
- Російська федерація приречена на крах Сергій Пєтков 19:28
- Євроінтеграція та реальність: діяти негайно Юрій Щуклін 14:20
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України Нісар Ахмад 13:33
- Ключові інструменти, які допоможуть виграти найскладніші перемовини: поради підприємцям Владислав Пʼявка 10:46
- Харасмент у школах: чому мовчати небезпечно і як створити безпечне середовище для дітей Олександра Нікітіна 10:40
- З чого почати масштабування і систематизацію бізнесу Олександр Висоцький 10:29
- Як зменшити пори на обличчі? Вікторія Жоль 10:21
- Чи варто боятися фінмоніторингу? Сергій Пагер 08:40
- Що означає бути громадянином? Дмитро Зенкін вчора о 09:44
- Дві нові "гарячі точки" в Азійському регіоні Георгій Тука вчора о 07:54
- Європейський вибір України: Як суспільство звільняється від пострадянського минулого Штефан Сабау 26.04.2025 23:00
- Дзеркальні кроки – основа переговорного процесу Сергій Пєтков 26.04.2025 07:28
- Післяплата через Нову пошту та NovaPay: чи потрібен фіскальний чек? Арсен Маринушкін 26.04.2025 00:43
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді Павло Васильєв 25.04.2025 21:39
- Очікування vs реальність: правда про старт кар’єри в IT Сергій Немчинський 25.04.2025 10:36
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді 478
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України 151
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі 131
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею 100
- 100 днів, які не повернули мир в Україну 93
-
Чому тепер Зеленський має козирі у переговорах, а у Трампа карти такі собі
Думка 14989
-
Парад перемоги над здоровим глуздом – Путін оголосить про "звільнення" Курщини 9 травня
Думка 8122
-
Іспанія та Португалія залишилися без світла: блекаут на всьому Піренейському півострові
Бізнес 4095
-
Запорізька кондитерська фабрика збанкрутувала
Бізнес 3999
-
"Життя після 100 — не виняток, а нова норма": як тренд довголіття змінює наш підхід до краси
Життя 3851