Розширення можливостей жінок-лідерок: Як коучинг розблоковує потенціал багатозадачних мам
Збереження балансу між лідерством у сучасному бізнес-середовищі та роллю мами — завдання не для слабких, тому коучинг є одним із інструментів, який сприяє досягненню цього балансу.
У сучасному динамічному бізнес-середовищі жінки продовжують підніматися на керівні посади в різних галузях, долаючи при цьому різні перешкоди та кидаючи виклик традиційним нормам. Проте багато жінок-лідерок намагаються впоратися з унікальним і складним балансуванням - складним танцем між тим, щоб вести свої організації / команди до успіху і водночас виконувати роль мами своїх принцес і принців. Шлях до того, щоб стати сильною лідеркою і турботливою мамою, є надзвичайним викликом, але він стає все більш досяжним завдяки трансформаційній силі коучингу і тій підтримці, яку ми, жінки, отримуємо.
Як мама двох принцес і жінка-лідерка, я свого часу часто стикалася з постійним дефіцитом часу, відчуттям провини та тягаря суспільних очікувань. І без відповідної підтримки з боку свого по духу коуча і власної сили волі до дії, щоб таку мені потрібну трансформацію пройти, ці всі виклики, напевно, досі мені здавалися б нездоланними. Напевно, я би досі шукала 25ту годину в добі протягом 8го дня тижня, відчувала себе пригніченою від подвійної ролі (чи-то потрійної ролі… в цілому можна продовжувати.. до n ролі , де n - прямує до безкінечності), провину за свою кар'єру і за неможливість бути більше часу з дівчатами...
Але коучинг дав мені ресурсну підтримку та розширення можливостей, він непомітно, але потужно змінював те, як я, жінка-лідерка, почала орієнтуватись у своєму особистому та професійному житті. Коучинг створював для мене безпечний простір, де я могла досліджувати свої виклики, розвивати самосвідомість та створювати стратегії для досягнення успіху. В усіх і саме в тих сферах, які були важливі саме для мене.
Вже зараз дивлячись на весь цей трансформаційний шлях, що я пройшла, я радо посміхаюся і тепер вже сама в іншій ролі, як коуч, ділюся досвідом і підтримкою з іншими.
Що жінка-лідерка може отримати від коучингу?
(1) Покращений тайм-менеджмент: Коучинг дає жінкам-лідерам навички оптимізувати свій час, зосереджуючись на високоефективних видах діяльності та ефективно делегуючи повноваження. Наприклад, Олександра-1, новопризначена керівниця відділу, підвищила свою ефективність на 30% після коучингових сесій, що дозволило їй проводити більше часу зі своєю сім'єю.
(2) Покращена інтеграція між роботою та особистим життям: Коучинг сприяє інтеграції між роботою та особистим життям, заохочуючи жінок встановлювати межі та надавати пріоритет турботі про себе. Олександра-2, генеральний директор компанії, навчилася встановлювати "неробочі" зони під час сімейного відпочинку, що призвело до зміцнення сімейних зв'язків та покращення психічного благополуччя. Раніше Олександра-2 працювала майже 24/7.
(3) Зменшення стресу: Завдяки коучингу жінки-лідери отримують інструменти для управління стресом і збереження життєстійкості. Олександра-3, делівері менеджерка в ІТ, відкрила для себе техніки усвідомленості, які допомогли їй залишатися спокійною в моменти високого тиску, що принесло користь як в роботі, так і в сімейному житті.
У світі, де жінки все частіше обіймають керівні посади, одночасно піклуючись про свої сім'ї, коучинг стає незамінним інструментом для розкриття їхнього потенціалу. Ми, коучі, продовжуємо розширювати можливості жінок-лідерок, в той час, коли коучинг слугує маяком підтримки, спрямовуючи їх до безумовного успіху у складному поєдинку багатозадачності, лідерства та материнства.
- Поки ППО в дорозі — шахед вже у вікні Дана Ярова 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина вчора о 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська вчора о 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01.07.2025 01:16
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 607
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 280
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 210
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 142
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви 96
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12356
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
11642
-
Американська зброя на паузі: звідки вітер віє і до чого тут Китай
7632
-
Бій-реванш Усик – Дюбуа: де та о котрій дивитися
Життя 6317
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
5778