Приниження російських журналістів в Ізраїлі: реакція на слова Маккарті
Кевін Маккарті, республіканець від Каліфорнії, який став спікером Палати представників у січні, публічно пообіцяв у понеділок, 1 травня, продовжувати підтримувати військову підтримку Україні
Кевін Маккарті, республіканець від Каліфорнії, який став спікером Палати представників у січні, публічно пообіцяв у понеділок, 1 травня, продовжувати підтримувати військову підтримку Україні, відхиляючи попередні припущення про те, що нова більшість у Палаті представників може обмежити військову та фінансову допомогу США Україні.
Виступаючи на прес-конференції в Єрусалимі невдовзі після промови в парламенті Ізраїлю, Кевін Маккарті зробив рішучу заяву після того, як репортер російського державного інформаційної агенції “РИА Новости” запитав його про те, чи можуть штати припинити надавати допомогу та зброю Україні.
«Я голосую за допомогу Україні, я підтримую допомогу Україні», — сказав Маккарті репортеру, який перед своїм запитанням сказав: «Ми знаємо, що ви не підтримуєте поточні необмежені та неконтрольовані поставки зброї та допомоги». в Україну».
«Я не підтримую те, що ваша країна зробила з Україною; Я теж не підтримую ваше вбивство дітей», – сказав Маккарті російському репортеру. «І ми продовжуватимемо підтримувати».
Ці заяви різко контрастували з нещодавніми сигналами Маккарті щодо допомоги Україні на тлі тиску з боку ультраправих республіканців щодо перевірки підтримки Києва з боку США та припинення американського фінансування конфлікту.
Чого російські журналісти не очікували так це того, що Макарті піде проти союзників
Слова Маккарті викликали з боку республіканських яструбів, включаючи колишнього віце-президента Майка Пенса, який подякував Маккарті за підтримку Україні.
Ця заява Маккарті може поставити його в незручне становище з невеликою, але критичною частиною його оточення, яке відкрито виступає проти подальшого фінансування України у російсько-українській війні.
Ця група переважно ультраконсервативних республіканців включає кількох членів Палати представників, які проголосували за те, щоб позбавити Маккарті посади спікера під час кількох послідовних голосувань на початку року. До цього переліку “друзів” також входить Марджорі Тейлор Грін від Джорджії, права парламентарка, яка стала одним із найближчих союзників Маккарті.
Останніми тижнями, коли республіканці намагалися об’єднатися навколо плану скорочення витрат напередодні переговорів із Білим домом щодо обмеження боргу, Грін вела постійну кампанію проти продовження військової та інших форм допомоги Україні.
Вона закликала обнулити цю частину бюджету, звинувачуючи у «шахрайстві» президента України Володимира Зеленського, і стверджуючи, що надана допомога робить Сполучені Штати занадто активним учасником у країні, заявивши, що «Україна не 51 штат США”.
Під тиском Грін та інших Маккарті останнім часом був стриманим у своїх публічних коментарях щодо України. Минулого місяця спікер відмовився повідомити подробиці телефонної розмови з Володимиром Зеленським, просто зазначивши, що це була «гарна розмова».
Однак, ця відповідь російському журналістові оголила його справжні емоції стосовно України.
Що означає ця заява для України?
Підтримка Кевіна Маккарті для України є важливим сигналом. Він показує, що навіть опозиція, яка критикує “надмірну допомогу” або “втручання США у війну, що розпочала Росія”, не готова відмовити Україні у допомозі. Адже це є частиною зобов'язань країни з міжнародної безпеки та геополітичної стабільності.
Ця агресивна політика Росії не лише загрожує безпеці України, а й безпеці США та її союзників. Якщо Сполучені Штати відмовляться від підтримки України, це може вважатися ознакою слабкості і може поставити під загрозу позиціям США у світі.
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? Катерина Присяжнюк 07.07.2025 11:09
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ Христина Кухарук 06.07.2025 05:10
- Готують підвищення тарифів для населення 703
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 413
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 179
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 136
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 126
-
10 липня зійде Оленяча повня: о котрій її спостерігати
Життя 16683
-
Психологія мільярдерів: чому вони купують наддорогі речі і навіщо їм це
Життя 9376
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6405
-
Від поранення до власної справи: історія ветерана Федора Самбурського
Життя
4827 -
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 3678