З нами правда
Кожного дня я зустрічаюсь з інвесторами, які в наслідок багатьох причин не можуть отримати свої законні квартири. Зазвичай на таких зустрічах громадяни не тільки розказують про свої проблеми в отриманні житла, також частина цих історій складається з розпов
Кожного дня я зустрічаюсь з інвесторами, які в наслідок багатьох причин не можуть отримати свої законні квартири. Зазвичай на таких зустрічах громадяни не тільки розказують про свої проблеми в отриманні житла, також частина цих історій складається з розповідей про втрачені надії про прекрасне майбутнє.
«Ми з дружиною вклали свої гроші в майже готовий будинок. Нам показували проект майбутнього об ’ єкту, розказували про інфраструктуру та переваги. Ціна була не сама низька на ринку, це ще більше вселяло надію на добросовісність забудовника. Нам показували нашу майбутню квартиру, ми з дружиною вже бачили де ми будемо снідати, де будуть гратися наші діти. Та не так сталося, як гадалося. Нашому сину вже 12 років, а квартири своєї ми так і не побачили.»
Після таких історій я знаю, що ми займаємось правим ділом. На нашому шляху трапляється багато перешкод, але ми робимо все можливе, щоб українці отримали свої квадратні метри, а аферисти отримали те, на що вони заслуговують по закону. Більш як 200 проблемних забудов тільки в Києві, тисячі інвесторів, які залишились сам на сам зі своєю проблемою чекають на допомогу. Ці факти свідчать про те, що законодавство треба удосконалювати, держава має стати на бік інвесторів, та захистити їх гроші, захистити їх майбутнє. Держава вже звернула увагу на проблему тисяч людей, та ще не розробила чіткого механізму контролю за ходом будівництва. Забудовникам призначають покарання, їх затримують, вони виходять під заставу, тікають та не повертаються. А інвестори, які вклали гроші у своє майбутнє так і залишаються без уваги та без надій повернути своє власне житло. Подібна ситуація абсолютно не збігається з моїми поглядами на розвиток столиці європейської держави.
Асоціація інвесторів житла почала свою діяльність з 2016 року, та вже активно співпрацює з більшістю проблемних забудов у Києві. Звертаючись до нашої організації, інвестори отримують необхідні консультації в питаннях, які можуть вирішити їх проблеми з житлом. Для багатьох вкладників Асоціація стала кращим другом та помічником, адже маючи заслужений авторитет, необхідні важелі впливу та стратегічний підхід до вирішення проблем – ми допомагаємо всім постраждалим інвесторам, використовуючи індивідуальний підхід. Маючи повну картину ситуації та конкретний план дій, можу точно сказати, що наша організація вже в найближчому майбутньому зможе об ’ єднати всіх постраждалих інвесторів та разом вирішити проблему довгобудів у всій країні.
На сьогоднішній день немає жодної подібної організації, яка так само, як Асоціація інвесторів житла займалася б комплексним захистом прав інвесторів. Але я бачу позитивну динаміку, бачу, як інші громадські об ’ єднання формуються заради подібної мети. Це і не дивно, бо тисячі людей стали жертвами аферистів, та втратили будь-яку можливість побудувати прекрасне майбутнє у власному домі.
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук вчора о 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко вчора о 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова 23.05.2025 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко 23.05.2025 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер 23.05.2025 08:47
- Сімейне підприємництво в Україні: міжнародний досвід та перспективи Юлія Мороз 22.05.2025 14:15
- Світло – не трофей Ірина Голіздра 22.05.2025 12:56
- Оскарження тарифу на електроенергію: КОАС розглядає справу проти постанови КМУ Андрій Хомич 22.05.2025 11:38
- Господарювання без сторонніх або ТОВ з 1 учасником Альона Пагер 22.05.2025 09:39
- Капітал у квадратних метрах: стратегічний погляд на інвестиції в українську нерухомість Раміль Мехтієв 22.05.2025 09:07
- Хто вбив Андрія Портнова? Дмитро Золотухін 22.05.2025 01:17
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 21.05.2025 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 21.05.2025 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 21.05.2025 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 21.05.2025 11:39
- Хто вбив Андрія Портнова? 3430
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 216
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі 151
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 95
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 85
-
Нові 1920-ті, "кернесанс" і "Геть від Москви!": як живе Харків за 30 км від Росії
9095
-
Від $2000 за квадрат і робітники з Індії. Ігор Ніконов про майбутнє ринку нерухомості
Бізнес 7956
-
Виклик Маску: як Китай утричі обігнав Starlink за потужностями виробництва супутників
Думка 7340
-
Натреновані на вбивство: Кремлю доведеться розв'язувати проблему розлючених фронтовиків
Думка 6707
-
"Агресор космічного масштабу". Ексрозвідниця США про загрозу РФ, Китаю і нову роль України
5828