Ні миру, ні війни
Єдина європейська країна, якій нав’язували Конституцію ззовні, це була Німеччина після капітуляції у ІІ світовій війні. Але ж Україна поки не капітулювала?!
Вже більше року на сході України війна, проливаєтьсяукраїнська кров…а вище керівництво держави продовжує «гратися» у перемир’я.
Складається враження, що владі байдуже, що люди гинуть за нашу з вами незалежність. Вона продовжує працюватина догоду іноземним лідерам і їм байдуже, що в результаті збройногопротистояння на сході України, 6832 вже загинулиі 17087 осіб отримали поранення (про це йдетьсяу звіті Організації Об’єднаних Націй (ООН). Починаючи з середини квітня2014-го по 27 липня 2015 року). І це попри те, що постійно відбуваютьсяпереговори, збираються контактні групи, на Сході працює місія ОБСЄ і постійно відбуваються домовленості про мирне врегулюванняконфлікту на Донбасі, але віз і нині там.
Вчора у Берліні відбулася тристороння зустрічПрезидента України з лідерами Німеччини таФранції. Згідно з їхніми заявами на підсумковій прес-конференції,на зустрічі обговорювалися питання виборів на Донбасі, формату подальшихконтактів і дотримання Мінських угод, а також імплементації угоди про асоціацію.Наскільки ситуація є серйозною і чому у День незалежності України проводиласятака зустріч, ми можемо лишездогадуватися.
Складається враження , що немає єдиногобачення за яким маршрутом рухатися далі, немає чіткого алгоритму. Більше того, Українав будь-якому разі «залишиться з носом». Якщо ми не виконуємо досягнуті домовленості, ми даємо формальні підстави Росії і її бойовикам вести військові дії. Якщо мидотримуємося - ми руйнуємо свою державу зсередини.
Більшість експертів наполягаютьна зміні формату переговорів. А президент Польщі вважає доцільною участь у переговорах США, ЄС та країн-сусідів України.
Українська влада незрозумілочому, але досі «тримається» нормандського формату. Але ми пам’ятаємо 1994 рік, коли в рамках Будапештського меморандуму, Україна відмовилася від ядерної зброї, а РФ,США та Британія стали гарантами нашої безпеки. То ж, ось хто має сидіти за столом переговорівпро відновлення територіальної цілісності України!
Більшетого, українські можновладці хочутьзмінити Основний Закон України на вимогу третіх сторін. Упродовж останніх19 років нашу Конституцію змінювали вже 5 разів, причому кожна влада намагалася«підлаштувати» її під себе в такий спосіб, щоб не дати можливості народуУкраїни реалізувати своє право на владу.
Історія пам’ятає все. Єдина європейськакраїна, якій нав’язували Конституціюззовні, це була Німеччина після капітуляції у ІІ світовій війні. Але ж Українапоки не капітулювала?!
У конституційному процесінаша влада теж «оригінальна». Замість того, щоб винести конституційні новели навсеукраїнський референдум, як це роблять демократичні країни, наші можновладці категоричнопроти проведення референдуму. Але для них рішення Венеціанської комісії, «Нормандськоїчетвірки» і нобелівських лауреатів є важливішими за рішення народу України.
Отже, 31 серпня 2015 року, можестати днем «зради». Адже саме у цей день депутати українського парламенту зберуться на позачергове засідання іспробують прийняти зміни до Конституції у першому читанні.
Шановні народніобранці, поки ще є час,подумайте, для кого ви пишете Конституцію України?
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова вчора о 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко вчора о 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер вчора о 08:47
- Сімейне підприємництво в Україні: міжнародний досвід та перспективи Юлія Мороз 22.05.2025 14:15
- Світло – не трофей Ірина Голіздра 22.05.2025 12:56
- Оскарження тарифу на електроенергію: КОАС розглядає справу проти постанови КМУ Андрій Хомич 22.05.2025 11:38
- Господарювання без сторонніх або ТОВ з 1 учасником Альона Пагер 22.05.2025 09:39
- Капітал у квадратних метрах: стратегічний погляд на інвестиції в українську нерухомість Раміль Мехтієв 22.05.2025 09:07
- Хто вбив Андрія Портнова? Дмитро Золотухін 22.05.2025 01:17
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 21.05.2025 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 21.05.2025 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 21.05.2025 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 21.05.2025 11:39
- Хто вбив Андрія Портнова? 3382
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 215
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі 150
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 82
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 77
-
Нові 1920-ті, "кернесанс" і "Геть від Москви!": як живе Харків за 30 км від Росії
7698
-
Виклик Маску: як Китай утричі обігнав Starlink за потужностями виробництва супутників
Думка 7169
-
Від $2000 за квадрат і робітники з Індії. Ігор Ніконов про майбутнє ринку нерухомості
Бізнес 6988
-
Натреновані на вбивство: Кремлю доведеться розв'язувати проблему розлючених фронтовиків
Думка 6433
-
"Агресор космічного масштабу". Ексрозвідниця США про загрозу РФ, Китаю і нову роль України
5659