Черговий крок до протистояння?
Нехай мене, поряд з «Правим сектором», «Спільною справою» та Громадською радою Майдану знову називають проектом Банкової, але в мене складається враження, що найбільшим проектом Банкової є партія ВО «Батьківщина», окремі члени якої голосували за повернення
4 лютого був днем чергового іспиту для опозиції. До сьогодні не було жодного сумніву, що вирішувати існуючий політичний конфлікт найкраще у стінах Верховної Ради. Але сьогодні опозиційні депутати вкотре довели, що не в змозі відстояти вимог Майдану і з тріском провалили свою місію.
Провладна більшість не готова йти назустріч вимогам Майдану і політичного врегулювання конфлікту, а опозиційні парламентарії, попри бравурні заяви, не здатні змінити ситуацію. Поки перемагає "партія війни", а опозиція знову наступає на ті ж самі «граблі». Повіривши у обіцянки влади щодо врегулювання конфлікту шляхом переговорів, провладна більшість заманила опозицію у ВР, щоб мати змогу відкрити четверту сесію сьомого скликання.
Сесію відкрито. ВР запрацювала, тепер партія влади, маючи парламентську більшість, може голосувати самостійно за все, що вважатиме за потрібне. Стає очевидним, що влада знову використала опозицію, щоб потягнути час, адже через кілька днів Янукович поїде у Сочі отримувати нові "ввідні". Навіщо опозиція йшла на відкриття чергової сесії ВР, якщо не мала гарантійної більшості в парламенті - не зрозуміло.
І нехай мене, поряд з «Правим сектором», «Спільною справою» та Громадською радою Майдану знову називають проектом Банкової, але в мене складається враження, що найбільшим проектом Банкової є партія ВО «Батьківщина», окремі члени якої голосували за повернення до Конституції 1996 року і які «профукали» вимоги мільйонів громадян.
Хочеться процитувати доволі знайомий вираз: «Революції починають ідеалісти, роблять романтики, а використовують негідники». На 75 день протистояння, все більше переконуюся в тому, що Україна рухається не туди, а ситуацію, яка існує сьогодні на Майдані використовують виключно для задоволення політичних амбіцій.
А в цей час на вулиці стоїть народ і вимагає покарання винних за кров, яка пролилася на Майдані. Політики ж намагаються знайти консенсус у питанні щодо повернення до Конституції зразка 2004 року...
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? Катерина Присяжнюк 07.07.2025 11:09
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ Христина Кухарук 06.07.2025 05:10
- Готують підвищення тарифів для населення 703
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 412
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 179
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 130
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 123
-
10 липня зійде Оленяча повня: о котрій її спостерігати
Життя 16333
-
Не картайте себе за стрес. Поради від експерток, як впоратися з високим рівнем кортизолу
Життя 13240
-
Психологія мільярдерів: чому вони купують наддорогі речі і навіщо їм це
Життя 9045
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6368
-
Від поранення до власної справи: історія ветерана Федора Самбурського
Життя
4824