Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.02.2020 14:23
Аби президент був задоволений
Стрімке падіння рейтингу президента з 73% до 52%, може спровокувати цілу хвилю різних кроків, щоб президент відчував себе в теплі і добрі і, не дай боже, не засмучувався.
Якщо проаналізувати все, що відбувається в країні останнім часом, то кидається в очі той факт, що люди, які приймають рішення, роблять все, аби лиш догодити президенту. Тільки б був задоволений президент.
Обіцяв президент знайти убивць Шеремета – влаштували прес-конференцію, на якій, по суті, презентували нерозслідувану справу. Але президент на прес-конференції подякував усім і виглядав задоволеним – виконав одну зі своїх обіцянок.
Обіцяв президент, що гривня не обвалиться після виборів. Завдяки спекуляціям з ОВДП, вона і не впала. Але наслідки для країни жахливі: добили вітчизняний експорт і зробили дірку в бюджеті у 115 млрд грн.
Обіцяв президент інвестиції – організували красиву подію, інвестиційний форум у Маріуполі із залученням міжнародних партнерів з красивою картинкою, слайдами. Але якщо копнути глибше, то маємо станом на сьогодні лише обіцянки запровадити посаду «інвестиційних нянь», а жодних кроків у створенні незалежної судової системи, що є основою покращення інвестиційного клімату, не відбувається. ВАКС не працює, антикорупційна діяльність - безрезультатна.
Обіцяв президент державу у смартфоні – вчора особисто презентував застосунок «Дія». Ініціатива звичайно хороша. Трохи ще недоопрацьована, правда. У ній відображені дані лише 2,5 млн водіїв із 9,5 млн. Але нічого – президент був задоволений, не дивлячись на те, що послуга держави неякісна.
Обіцяв президент дороги нові, сам запропонував 3 млрд доларів, які виплатить Росія, відправити на будівництво доріг – думаю так і буде. Бо ж треба, щоб президент був задоволений. А той факт, що в Державному бюджеті дірка у 115 млрд, то неважливо. І навіть той факт, що спрямування грошей «на дороги» суперечить Бюджетному кодексу, навряд чи зупинить оточення президента. Головне, щоб президент був задоволений.
Почалась хвиля показухи, щоб продемонструвати, що влада працює і завдяки її діям виконуються обіцянки президента. І оця діяльність, продиктована бажанням показати результати, спрямована навіть не на українське суспільство, а на президента. Лиш би він був задоволений.
Навіщо посадовці роблять таку ведмежу послугу президенту? Зрозуміло, що усі вони прийшли у владу завдяки йому, на його рейтингу. І тому вислужуватися хочуть перед ним, влаштовуючи все це «окозамилювання».
Але ж наша новітня історія нам чітко демонструє, що українських президентів часто губить «тепла ванна», яку влаштовують люди навколо, присипляють пильність. Особливо, якщо президент дійсно ще не розібрався в суті державних процесів. Цей шлях - згубний для державного діяча, який хоче увійти в історію, змінивши країну.
Стрімке падіння рейтингу президента з 73% до 52%, може спровокувати цілу хвилю різних кроків, щоб президент відчував себе в теплі і добрі і, не дай боже, не засмучувався.
Неприпустимо, щоб політика держави, особливо економічна, будувалась по принципу - лиш би президент був задоволений. Хотілося б нарешті побачити амбіційний план розвитку країни, а не ці фасадні «потьомкінські» реформи, в гарній цифровій обгортці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер 08:50
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька вчора о 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка вчора о 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс вчора о 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов вчора о 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 12.05.2025 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 12.05.2025 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 12.05.2025 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
Топ за тиждень
Популярне
-
"ЗСУ знищили російську армію. Путін будував її 10 років", – генерал армії США Дуґлас Лют
24100
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 16967
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 11527
-
Держава і бізнес: партнерство краще за протистояння
Думка 11062
-
"Російська весна – 2025". Як Москва посилила агресивну кампанію проти Молдови й Одещини
5419
Контакти
E-mail: [email protected]