Економія дає результати
17 липня під час минулого сесійного тижня, за ініціативи народних депутатів від фракції «Народний Фронт» був прийнятий Проект Закону №2335а щодо збільшення видатків на забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл за рахунок економії грошових кошті
17 липня під час минулого сесійного тижня, за ініціативинародних депутатів від фракції «Народний Фронт» був прийнятий Проект Закону№2335а щодо збільшення видатків на забезпечення підручниками учнівзагальноосвітніх шкіл за рахунок економії грошових коштів на оплату праці тасоціальне забезпечення народних депутатів України.
На здійснення депутатської діяльності Державним бюджетом Українина 2015 було передбачене фінансування, втому числі видатки на оплату праці народних депутатів та їх соціальнезабезпечення в розмірі 440 498,7 тис. грн. Проте, у зв’язку з фактичнимзменшенням заробітної плати народних депутатів та їх соціального забезпечення упорівнянні із запланованими та закладеними у бюджет, була зекономлена значнасума грошових коштів – 131 000, 00 тис. грн.
Народні депутати фракції «Народний Фронт» підготували проектзакону 2335а про забезпечення шкільними підручниками найбільш соціально незахищенихучнів за рахунок зекономлених коштів. Законопроект дозволяє відправити зекономлені кошти апарату ВерховноїРади (в тому числі І зарплата депутатів) на закупівлю підручників для школярів.Це 131 млн грн від Верховної Ради та 49 млн грн від Кабінету Міністрів. За цепроголосували 262 депутати.
Згідно нового закону передбачається збільшення фінансування на видання,придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнівзагальноосвітніх навчальних закладів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів,дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримуютьдопомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогумалозабезпеченим сім'ям" і національних меншин.
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда вчора о 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик вчора о 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов вчора о 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч вчора о 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова вчора о 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко вчора о 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук вчора о 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко вчора о 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов вчора о 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер вчора о 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 14.05.2025 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14.05.2025 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 14.05.2025 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 14.05.2025 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер 14.05.2025 08:50
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 32923
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
12424
-
Найбільше замовлення в історії Boeing: Qatar Airways купить 210 літаків
оновлено Бізнес 8469
-
Склад делегації РФ показує справжнє ставлення до переговорів. Що робити нам
Думка 7437
-
Колишній керівник кондитерської корпорації Roshen очолив племзавод
Бізнес 6342