Як знайти найближчі місця для роботи з інтернетом та світлом
Що ж робити, коли світло та інтернет зникли, а працювати все ж потрібно?
Через ворожі обстріли української енергетики всі ми тимчасово втрачаємо можливість працювати, навчатися та займатися звичними побутовими справами. А забезпечити собі хоча б часткову автономність, придбавши ті самі EcoFlow та Starlink, може дозволити собі далеко не кожен.
Що ж робити, коли світло та інтернет зникли, а працювати все ж потрібно?
На щастя, українці вже вкотре продемонстрували свою винахідливість та вміння пристосовуватися до складних умов. Ще одним доказом цього став сайт Svitlospot від команди розробників Cody Ukraine. Про нього й поговоримо!
Дисклеймер! Ми не маємо жодного відношення до проєкту Svitlospot, а лише ділимося з читачами корисною інформацією, котра може стати у нагоді.
Як працює сервіс
Svitlospot — це сайт, на якому ви можете шукати найближчі до вас місця з електроенергією та доступом до інтернету. Пошук максимально простий та інтуїтивний. А сам сайт при цьому доволі «легкий», не перевантажений графікою, анімаціями чи відео, щоб сторінки швидко завантажувалися навіть при повільному мобільному інтернеті.
Принцип роботи Svitlospot абсолютно нескладний. На головній сторінці доступно два фільтри: «Місто» та «Район». Просто зробіть вибір та натисніть пошук — система одразу надасть вам список місць зі світлом та інтернетом, а також доволі детальну інформацію по кожному закладу:
Окрім адреси, вартості розміщення та графіку роботи можна дізнатися додаткові деталі:
- тип розміщення;
- що входить у вартість;
- умови розміщення тощо.
- кількість місць;
Окрім того, на сайті можна в режимі реального часу відслідковувати кількість вільних робочих місць по регіонам:
Зауважимо, що на момент написання цього тексту у списку Svitlospot лише 18 міст. Наразі навіть не всі обласні центри включені до нього. Але це лише питання часу. Проєкт активно розвивається та доповнюється. Тому якщо вашого міста чи району поки що немає на сайті, варто просто почекати. Ймовірно, інформація зʼявиться вже найближчим часом.
Кому він може стати у нагоді?
За словами самих розробників, проєкт Svitlospot створено в першу чергу для підтримки українського бізнесу, який розраховує на віддалених працівників. Основна мета — підтримувати українську діджитал-економіку та допомагати їй працювати навіть в таких складних умовах, які ми маємо зараз.
Проте цей проєкт буде корисний абсолютно всім, хто працює чи навчається і кому для цього необхідний доступ до електроенергії та інтернету. Svitlospot дає змогу дуже швидко знайти локацію з усім необхідним поряд з вами і одразу ж дізнатися, чи є там вільні місця, щоб не витрачати час дарма.
Цікавий факт! Проєкт Svitlospot було створено та запущено в роботу всього за два дні на початку грудня. Він абсолютно некомерційний та не приносить розробникам прибутку. На ньому немає реклами чи інших інструментів монетизації.
До речі, власники коворкінгів, офісів чи інших закладів з автономними джерелами електроенергії та інтернетом також можуть додати інформацію про свою локацію. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму на сайті і надіслати її розробникам. Це можна зробити буквально за кілька хвилин. Якщо всі дані вказано вірно, після перевірки ваш заклад також буде додано до списку. А це поміж іншим ще й непогана можливість залучити нових клієнтів, що корисно для розвитку бізнесу. Фактично безкоштовна реклама і водночас допомога співгромадянам у складний час.
Чому він важливий?
Насправді важливість подібних онлайн-платформ зараз важко переоцінити. Адже неможливо спрогнозувати, коли в Україні через ворожі обстріли станеться черговий блекаут. Як і те, наскільки частими та тривалими будуть планові чи аварійні відключення електроенергії. Тому в українців повинна бути можливість за необхідності швидко знайти місце, де можна попрацювати чи бодай звʼязатися з близькими та рідними з інших регіонів. Бо всі помітили, що без електроенергії мобільний звʼязок та інтернет працюють вкрай погано.
До речі, Svitlospot — не єдиний сервіс, через який можна дізнатися інформацію про працюючі у вашому місті коворкінги чи інші локації зі світлом та інтернетом. Зверніть також увагу на платформу «ЛУН Місто». Фактично це карта, на якій ви можете знаходити інформацію про заклади поблизу вас. Найбільше інформації зараз саме по Києву, але база потроху оновлюється та доповнюється.
Що важливо, «ЛУН Місто» надає інформацію не лише про коворкінги, а й про інші важливі локації на мапі — продуктові магазини, АЗС, магазини електроніки, СТО тощо. Можна зручно відфільтрувати пошук і одразу побачити, де поряд з вами знаходиться той чи інший обʼєкт.
Очевидно, що проєктам «ЛУН Місто» та Svitlospot ще є куди розвиватися. Але сподіваємося, що розробники продовжать працювати в цьому напрямку. Адже зараз подібні сервіси дійсно важливі для нас з вами!
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
24140
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
17826
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17453
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 14172
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 12946