Непідсудний Путін?
Чому керівники України, слідом за сенатором США Джоном Маккейном не можуть повторити, що шизофреник з Кремля - "головоріз"? Хоча на Донбасі від рук рашистів гинуть не американські громадяни, а українці...
24 серпня 2015 року – 542 день з початку агресіїРосії проти України. Напередодні нинішньої річниці Незалежності держави, прем’єр-міністрУкраїни А. Яценюк в черговий (мабуть, сотий!) раз пригрозив Кремлю судом за анексіюКриму.
11 березня 2015року Кабмін, відповідно до Постанови Верховної Ради України, доручив Міністерству юстиції передати вГаазький трибунал інтерв'ю президента Росії Володимира Путіна із трейлера дофільму виробництва телеканалу "Росія" "Крим. Шлях додому",у якому розповідається про окупацію українського Криму Росією. Мін'юствідправив цей фільм на експертизу, яка виявила в ньому порушення міжнародногоправа у висловленнях Путіна й міністра оборони Росії Сергія Шойгу. Після цьогоматеріали передали в Генпрокуратуру для формування позовних документів.
Ще у кінціквітня ц.р., як заявив заступник Генерального прокурора України В. Касько, їхнєвідомство завершило підготовку документів для спрямування до Гаазького трибуналу. Для того, щоб вонистали предметом дослідження Гаазького прокурора, потрібно, аби Україна зробила заяву про визнання юрисдикції міжнародного кримінальногосуду. А такої немає. І навряд чи буде. Принаймні, допоки один великийдіяч сучасності матиме крупний власний бізнес у Росії.
Відтак, рахуйтевигоди московітів від того, що на їхній території міститься фабрика «Рошен»:
а/. Вони досхочу їдять шоколад та інші солодощі ексклюзивновід Петра Порошенка, засипають ними так звані ДНР/ЛНР через гуманітарні конвої.(Відеодоказ тут);
б/. Отримують,як стверджує рашівська преса сотні й сотні мільйонів рублів податків на рік відхохляцького бізнесу в Липецьку, на які, припускаю, Кремль утримує терористів наСході України, котрі убивають українців, платять слідчим і тюремникам, котрікатують у в’язницях наших героїв – льотчицю Надію Савченко, кінорежисера ОлегаСенцова, українського еколога Олександра Кольченка, патріотів Миколу Карп`юка,Станіслава Клиха та багатьох-багатьох інших;
в/. Гальмують процесвизнання Україною Гаазького трибуналу. Глава держави панічно боїться, що в разілегітимізації міжнародного кримінального суду Росія тут же відбере в ньоголипецький бізнес. Це – по-перше. По-друге, з метою залякування, раша намагатиметьсяпорушити справу проти президента України за начебто вбивства росіян на Донбасі,чого цілеспрямованого, зрозуміло, не було. Але якщо такого лякатися, то навіщо взагалірядитися в вожді-правителі? Чи не краще йти і займатися бізнесом, не морочити головимільйонам українців?
Що ж ми урезультаті маємо?
За висновкамиукраїнських і міжнародних експертів, наша держава може вимагати відшкодування вРФ за завдану шкоду анексією Криму і агресією проти Донбасу трильйону доларівСША. Так, принаймні, оцінені вимоги України до Росії у ряді позовних заяв,котрі нібито спрямовані Києвом до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у Страсбурзі.(Проце читайте тут.)
Я лише не розуміюпри чому тут ЄСПЛ. Можливо, все тому, що в РФ давно вже начхали на рішенняСтрасбурзького суду, їх просто ніхто не бере до уваги, а Конституційний суд іменіПутіна у Санкт-Петербурзі місяць тому вже виніс вирок щодо реалізації цихвердиктів: "Росія як виняток, можевідступити від виконання покладених на неї зобов'язань, якщо такий відступ єєдиним можливим способом уникнути порушення основоположних конституційнихпринципів". Це начебто стривожило навіть главу ПАРЕ пані АннБрассьор. Але й тільки…
Територіальнісуперечки між державами, відшкодування завданих збитків загалом-то компетенція Міжнародногосуду ООН. Але українські керівники туди чомусь зовсім не знають дороги.Боюсь, що й сюди їх не пускає все той же злощасний «Рошен». А що як там Українавиграє? Це ж моментальна втрата частини закордонного бізнесу для того, хтоактивно ним займається на території агресора навіть під час так званоїгібридної війни. Комусь вона це величезне горе – (при обороні Донбасу вжезагинуло понад 2100 воїнів), а кому і в лиху годину капає запаморочливий навар…
Крім того, корпорація "Рошен" гарантує не лише недоторканість Путіна, але й відгороджує Росію від майбутньої виплати Україні контрибуції за нанесені моральні та матеріальні втрати.
З цих же проблем,як бачимо, залишається непідсудним для України і московітський варвар Путін. Це американський сенатор, кандидат упрезиденти США Джон Маккейн може публічно, на весь світ сказати, що «Путін – головоріз». Україна подібне може аргументовано довести в суді з незаперечними підтвердженнями іфактами. Однак «Рошен» не пускає…
І це, до речі,замітьте, четвертий беззаперечний резон щодо того, як шоколадний концерн воюєпроти України.
- Аудити безпеки в громадах: інноваційна методика для громад Галина Скіпальська 14:22
- Що приховала влада у державному бюджеті 2024 року? Любов Шпак 13:05
- "Гостомельська пастка" для місцевого самоврядування Володимир Горковенко 10:25
- Топ 5 податкових порушень у 2025 році Сергій Пагер 08:57
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак вчора о 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич вчора о 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко вчора о 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 262
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 158
- Пристань для Ocean-у 150
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 137
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути 107
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 9356
-
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
8772
-
Власник вареничних "Балувана Галя" знову судитиметься із мережею "Галя Балувана"
Бізнес 3294
-
Експорт оборонних технологій: Україна має жорстко захищати свої розробки
Думка 3174
-
Помада в сховищі, манікюр після тривоги: історії українців, для яких бʼюті — це акт сили й виживання
Життя 2401