Міліція визнала свій злочин – тепер Генпрокуратурі залишається лише її
Міліціянти Херсонщини випадково виказали ЗМІ те, що вони сприяли вчиненню злочину - захопленню Дніпровської селищної ради Білозерського району Херсонської області та звільненню у незаконний спосіб голови сільської ради Т.Юрченко.
Міліціянти Херсонщини випадково виказали ЗМІ те, що вони сприяли вчиненнюзлочину - захопленню Дніпровської селищної ради Білозерського районуХерсонської області та звільненню у незаконний спосіб голови сільської радиТ.Юрченко.
Як повідомлялося, голову Дніпровської сільради Т. Юрченко у квітніпозбавили посади через те, що вона стала на заваді рейдерської атаки, яку булоздійснено на агрофірму «Радгосп «Білозерський»», яка є постачальником фруктів упереважну частину України і гарантом продовольчої безпеки Херсонської області.Зараз значення цього радгоспу для України зростає ще і у зв’язку із російськоюокупацією Криму, який є прикордонним до Херсонської області.
04.08.2014 року рішенням Білозерського суду Тамару Юрченко було поновленона посаді Дніпровського сільського голови. У частині поновлення на роботірішення підлягає негайному виконанню. При цьому, іншою ухвалою апеляційногосуду держреєстратору було заборонено вносити подальші зміни в держанийреєстр за рішеннями сільської ради.
Того ж дня, після винесення рішення суду, законно визнана голова сільрадиТ.Юрченко намагалась пройти на робоче місце, проте невстановлені особи,незаконно заблокували приміщення адміністративної будівлі і умисно перешкоджаливиконанню рішення суду.
Викликана Т.Юрченко слідчо-оперативна група райвідділу виїхала на місцеподій на чолі з начальником Білозерського РВ УМВС С.Керкезом. Але замість того,щоб припинити беззаконня, міліціянти стали на захист порушників, не пустивши досільради не лише жителів села, а й голову сільради Т. Юрченко.
Міліція для ЗМІ підтвердила, що вони були співучасниками злочину і недопустили у приміщення селищної ради, місцевого селищного голову і громаду.Хоча в той час, за їхніми словами, у приміщенні сільської ради проходилочергове засідання сесії. Тож фактично міліція визнала, що нею під час засіданнясільради в приміщення не була допущена ні громада села, ні голова селищноїради, яка має головувати і вести засідання сесії сільради, що є прямимпорушенням закону.
Розуміючи, що сама районна міліція, яка вчинила злочин, не зможе у ньомурозібратися і відкрити кримінальну справу проти власного керівництва, звернувсядо Генерального прокурора України В.Яреми та до Міністра внутрішніх справУкраїни А.Авакова з проханням взяти цей інцидент під особистий контроль і вжитиналежних заходів для припинення протиправних дій міліції в Білозерському районіХерсонської області.
- Корпоративна безпека під час війни: як управляти ризиками в умовах невизначеності Тетяна Андріанова 16:49
- Аргентина відкриває правду про нацистів і диктатуру Дмитро Зенкін 14:59
- Заповіт під вибухами: як військові передають останню волю без нотаріуса Світлана Приймак 13:47
- Цивільна відповідальність за дитину: суд присудив відшкодувати збитки за пожежу Артур Кір’яков 12:59
- Блекаут Іберії 28 квітня 2025: уроки для енергоринку Ростислав Никітенко 12:33
- Офіс повертається Алеся Карнаухова 10:21
- "Давайте вже після Паски": як працює самосаботаж Людмила Євсєєнко 10:00
- Російська федерація приречена на крах Сергій Пєтков вчора о 19:28
- Євроінтеграція та реальність: діяти негайно Юрій Щуклін вчора о 14:20
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України Нісар Ахмад вчора о 13:33
- Ключові інструменти, які допоможуть виграти найскладніші перемовини: поради підприємцям Владислав Пʼявка вчора о 10:46
- Харасмент у школах: чому мовчати небезпечно і як створити безпечне середовище для дітей Олександра Нікітіна вчора о 10:40
- З чого почати масштабування і систематизацію бізнесу Олександр Висоцький вчора о 10:29
- Як зменшити пори на обличчі? Вікторія Жоль вчора о 10:21
- Чи варто боятися фінмоніторингу? Сергій Пагер вчора о 08:40
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді 517
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України 179
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі 135
- Європейський вибір України: Як суспільство звільняється від пострадянського минулого 99
- СЗЧ – вихід з ситуації є 95
-
Чому тепер Зеленський має козирі у переговорах, а у Трампа карти такі собі
Думка 35303
-
Запорізька кондитерська фабрика збанкрутувала
Бізнес 23743
-
Парад перемоги над здоровим глуздом – Путін оголосить про "звільнення" Курщини 9 травня
Думка 20737
-
Десять найбільших армій у 2025 році за витратами на армію — хто потрапив до рейтингу
Інфографіка 13457
-
Мирного рішення не буде: умовляння не працюють, а застосовувати силу Захід не бажає
Думка 8690