Ревізори – фантоми та нікчемні перевірки або ...
до того часу коли Державні податкові інспекції ГУ Міндоходів отримують радісне звання підрозділів Державної фіскальної служби, їх перевірки повинні здійснюватись виключно з дозволу Кабінету Міністрів України
РЕВІЗОРИ – ФАНТОМИ ТА НІКЧЕМНІ ПЕРЕВІРКИ
АБО МОРАТОРІЙ НА ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ
Улюблена гра податкової службиостанніх часів - визнавати господарські операції підприємців «нікчемними» або «нереальними».Дешево та сердито знімається ПДВ та витрати і голову ломати не треба. Хто знав,що самі контролери підпадуть під термін «НЕРЕАЛЬНІ», а їх перевірки з серпня2014 року мають ознаки «НІКЧЕМНОСТІ».
Так Уряд, з якогось переляку, ініціював мораторійна проведення перевірок. В результаті чого, статтею 31 доповнено Закон України «ПроДержавний бюджет України на 2014 рік». Цією статтею установлено, щоперевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємцівконтролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюютьсяпротягом серпня - грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету МіністрівУкраїни або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.
Але, реорганізація Державнихподаткових інспекцій з підрозділів Міндоходів, шляхом їх приєднання, у підрозділи Державноїфіскальної служби тільки почалась в листопаді. Наприклад: «Столичні інспекції реорганізуються»радісно відзвітувало Головне управління ДФС у м. Києві тільки 14.11.2014року.
Вказана реорганізаціявідбувається на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06серпня 2014 року № 311 «Про утворення територіальних органів Державноїфіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актівКабінету Міністрів України».
Отже, в період з 06 серпня 2014року до того часу коли Державні податкові інспекції ГУ Міндоходів отримують радіснезвання підрозділів Державної фіскальної служби, їх перевірки повинні здійснюватисьвиключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єктагосподарювання щодо його перевірки.
А доки це дійство не виконано,всі перевірки Державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів можна визнаватиНІКЧЕМНИМИ, відповідно, як і їх РЕЗУЛЬТАТИ. А ревізори, які їх проводили, взагалі ФАНТОМИ, адже перебувають на посадах органу якого вже немає.
- Економіка агресора радує своїм падінням Володимир Горковенко вчора о 20:07
- Пенсійна реформа 2025 року Андрій Павловський вчора о 18:17
- Все про ПДВ: коротка інструкція від адвоката Сергій Пагер вчора о 09:52
- Инструкция для семей: как проверить статус военного и оформить необходимые выплаты Віра Тарасенко 30.04.2025 23:25
- Схеми "золотих паспортів" у ЄС під забороною: удар по російських олігархах Володимир Горковенко 30.04.2025 23:08
- Захист прав національних спільнот – основний критерій вступу України в Європейський Союз Сергій Пєтков 30.04.2025 18:12
- Час убезпечувати тил Євген Магда 30.04.2025 15:36
- Шанс або вирок: як бути бізнесу в епоху цифрової трансформації Богдан Данилко 30.04.2025 15:16
- Звільнення багатодітних батьків від оподаткування на об’єкти житлової нерухомості Юрій Стеценко 30.04.2025 13:39
- Це не працює в B2B-маркетингу: як уникнути найпоширеніших помилок Алла Болоховська 30.04.2025 11:46
- Проєкт регулювання криптоактивів в UK Олександр Черних 30.04.2025 11:00
- Проблеми з концентрацією уваги: чому виникають і чи варто бити на сполох? Ольга Малахова 29.04.2025 20:51
- Корпоративна безпека під час війни: як управляти ризиками в умовах невизначеності Тетяна Андріанова 29.04.2025 16:49
- Аргентина відкриває правду про нацистів і диктатуру Дмитро Зенкін 29.04.2025 14:59
- Заповіт під вибухами: як військові передають останню волю без нотаріуса Світлана Приймак 29.04.2025 13:47
-
Ухиляння від переговорів: Росія вже не хоче обговорювати зі США закінчення війни
Думка 48439
-
Битва палубних винищувачів: в Індії французькі Rafale без бою перемогли російські МіГи
Думка 22355
-
Індія та Пакистан на межі війни. Чи вийде зупинити нову ядерну загрозу – сценарії
10185
-
Курська ганьба Кремля: плюси та мінуси операції ЗСУ на території Росії
Думка 8426
-
Аеропорт "Львів" заявив про загрозу закриття через житлову забудову Сокільників
Бізнес 6397