Кабмін бореться із кисневим голодуванням!
Оновлено "коронавірусні" Переліки
Переліки, що затверджені Постановами Кабінету Міністрів України № 225 та № 224 від 20.03.2020 зазнали чергових змін. Зміни внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021№ 343. Документ набув чинності вчора 15.04.2021.
Що ж нового для замовників?
Відредаговано розділ «Розхідні матеріали для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичні вироби для вакцинації від COVID-19», а саме:
1) позиції
Кисень медичний газоподібний, в балонах
Кисень медичний газоподібний
замінити такими позиціями
Кисень газоподібний, в балонах для кисневої підтримки пацієнтів
Кисень газоподібний для кисневої підтримки пацієнтів
2) позицію
Кисень медичний рідкий
замінити такою позицією
Кисень рідкий для кисневої підтримки пацієнтів
Інакше кажучи, замість «медичного» кисню заклади для допомоги хворим на COVID-19 можуть купувати «кисень газоподібний та рідкий для кисневої підтримки пацієнтів».
Ці зміни стосуються обох Переліків, 224 та 225.
А тепер про внесення змін, які стосуються виключно Переліку 224, і їх теж ніяк не можна залишити поза увагою.
Зміни внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 07.04.2021 № 336, стосуються розділу, в якому йдеться про засоби індивідуального захисту.
Назва підрозділу отримала одну зірочку – «Засоби індивідуального захисту*», яка означає, що «Підрозділ зазначається для звільнення від оподаткування податком на додану вартість лише для операцій з постачання на митній території України».
Тобто, операції з постачання товарів, які включені до даного розділу, звільняються від оподаткування ПДВ, як і раніше. Але операції з імпорту (ввезення таких товарів на митну територію України) від оподаткування ПДВ не звільняються. Звісно, подальше постачання таких товарів також здійснюється без ПДВ.
Оскільки одну зірочку отримала назва підрозділу, відтепер позиції «Медична маска», а також «Халат ізоляційний медичний одноразовий» та «Костюм біологічного захисту/комбінезон» отримали по додатковій зірочці і відтепер позначаються ** та *** відповідно.
Але зміст залишився таким як і раніше:–
До позиції «медична маска» додається документ про відповідність ДСТУ EN 14683:2014 та/або EN 14683:2005.
До позицій «Халат ізоляційний медичний одноразовий» та «Костюм біологічного захисту/комбінезон» додається документ про відповідність ДСТУ EN 14126:2008 та/або EN 14126:2003
Закупівлі за Переліками триватимуть і далі, на жаль. Уважно читаймо нормативні документи!
- Поки ППО в дорозі — шахед вже у вікні Дана Ярова 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина вчора о 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська вчора о 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01.07.2025 01:16
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 607
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 280
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 210
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 142
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви 96
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12366
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
11642
-
Американська зброя на паузі: звідки вітер віє і до чого тут Китай
7754
-
Бій-реванш Усик – Дюбуа: де та о котрій дивитися
Життя 6365
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
5793