Українська альтеративна правда
Рівень політичної культури сьогочасних депутатів і можновладців нижче ніж це можна уявити
Об'єми використання інформаційних ресурсів в сьогодення просто величезні! Ті інструменти, які надають інформаційні потоки для створення «правильного» розуміння сутності проблематики, відкривають нові можливості для політичних маніпуляцій та боротьби між політичними конкурентами. В загальному, яскравим прикладом «правильної роботи» інформаційного потоку щодо політичної маніпуляції є «свіжа» публікація в мережі під назвою «Сімейні традиції Калетніків». Вона розміщена на широковідомому українському Інтернет-ресурсі "Укрправда" (надалі для зручності – Публікація/Автор Публікації).
Уважно прочитавши таку "інформаційну довідку", вельми здивувався абсурдності доводів, зазначених в публікації. Особливою цинічністю Публікації є ціленаправлені наклепи та "навішування" ярликів на політичних конкурентів нинішньої влади. Найбільш кричущі несправедливості викладені нижче, додатково викладено пояснення абсурдності доводів Автора Публікації на сайті УП.
1. Починається Публікація словами: «Останнім часом сім'я Калетників кілька разів з'являлася у пресі.» Такий аргумент є вельми суперечливим, адже переглянувши відкриті Інтернет-джерела, зовсім не є можливим відшукати актуальних інтерв’ю або інших публікацій із прямою мовою хоч одного представника з прізвищем Калетнік! Після нового року і до сьогоднішнього дня – жодного інтерв’ю. Таким чином, до кінця не зрозуміло «де саме у пресі з'являлось призвіще Калетнік?».
2. Автор Публікації зазначає: «Наприкінці 2014 року журналісти програми "Схеми" провели розслідування "квартирної афери" щодо об'єкта нерухомості на вулиці Володимирській у столиці. Як свідчить запис у декларації про доходи та майно екс-голови митниці комуніста Ігоря Калєтніка, помешкання було продане за 70 млн грн.» Проте, Автор не повідомляє, що правовий підхід до формування декларації зобов’язує в одній і тій же графі зазначати «прибутки» від дарування та прибутки від продажу. Таким чином, Ігор Калєтнік зазначив в декларації спочатку «прибуток» від подарованої йому квартири, а потім після здійснення продажу 3-тій особі, знову додав отриманий прибуток. Більше того, з обох операцій були сплачені податки до бюджету.
3. Основним меседжем Публікації на описаному вище сайті було «розслідування» щодо компанії ТОВ "Великокісницьке", засновником якої ще з 2000 року є Григорій Калетнік. Буцімто компанія «змусила» селян підписати договори на продажу майна.
Проте, при детальному вивченні матеріалів такої Публікації, складається враження, що в прізвище Калетнік Автор Публікації застосовує скрізь де це можливо! Сутність зводиться до того, що більше трьох сотень селян підписали договір купівлі-продажу майна (корівники, приміщення тощо), відповідно отримали грошові кошти. Проте в договорі істотною умовою було те, що селяни беруть на себе зобов’язання завірити підписання нотаріально! Проте, селяни, отримавши грошові кошти від компанії, саботували умови договору щодо нотаріального засвідчення. Таким чином, логічним продовженням стало звернення компанії до суду щодо визнання чинними договорів купівлі-продажу.
4. Автор зазначає: «Посаду керівника регіонального відділу митниці Сергію Харченку подарували на 30-річчя. Такий презент Харченко-молодший отримав у 2013 році, коли Митною службою України керував Ігор Калєтнік». Цей аргумент зовсім не витримує критики! По-перше, не відомо чи знав Ігор Калєтнік пана Харченко, а по-друге, в 2013 році Калєтнік вже давно не керував митницею, а перейшов на нове місце роботи. В 2013 році Ігор Калєтнік займав посаду першого віце-спікера українського парламенту, де займався законотворчістю. Митну службу тих часі очолював Клименко, до якого Калєтнік був в конструктивній опозиції.
Це лишень частина жалюгідної і безпідставної інформаційної лавини, котра направлена на викривлення іміджу політичних конкурентів в очах суспільства. Очевидно, що таку технологію до України завезли з країни-агресора. Рівень політичної культури сьогочасних депутатів і можновладців нижче ніж це можна уявити, тому у тексті публікації навішуються ярлики та застосовуються маніпуляційні інструменти для формування суспільної думки.
Загалом, такі методи політичного тиску на конкурентів (для розуміння сутності «політичної конкуренції» знайдіть в мережі прізвище "Собчак", тільки перші три літери замініть на "Дем") є недоречними, а сама сутність викладених фактів викликає масу сумнівів. Проте, нажаль, за допомогою ЗМІ наразі відбуваються кричущі маніпуляції суспільною думкою. Влада створила «інтернет-війська» і мабуть це стало відправною точкою, тією червоною лінією старту щодо застосування механізмів інформаційного впливу на можливих політичних конкурентів.
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 214
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 184
- Пристань для Ocean-у 144
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 136
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 123
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9863
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5038
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 4656
-
Де дивитися фінал Євробачення-2025 і з ким змагатиметься Україна
Життя 4520
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3803