Про автора

Заір Юсупов Старший проєктний менеджер Команди підтримки реформ Мінекономіки, експерт з інвестицій

Професійна діяльність. Старший проєктний менеджер Команди підтримки реформ Мінекономіки, експерт з інвестицій.

Спеціалізуюсь на фінансовому інжинірингу та управлінні ризиками портфельних інвестицій. Область компетенції включає дослідження та аналіз макроекономіки США, Єврозони та Китаю, аналіз фондового ринку та компаній для інвестиційних цілей (методи Top-Down і Bottom-Up).

Маю значний досвід у розробці кількісних інвестиційних стратегій, Smart-Beta стратегій та стратегій відносного доходу. Розробив власну модель штучного інтелекту для управління активами у портфелі інвестора. Багаторічний досвід у керівництві бізнесом, підприємець з 25-річним стажем. 

З 2006 року був засновником та генеральним директором своєї власної компанії Project Management Group, яка займалася будівництвом та дизайном приватних будинків, медичних клінік та інших об'єктів цивільної інфраструктури. 

З квітня 2023 року керую власною компанією IQ Smart Capital, яка спеціалізується на фінансовому інжинірингу та наданні послуг з управління інвестиціями для заможних клієнтів. 

Освіта. Здобув освіту в управлінні інвестиціями та фінансах в бізнес-школі MIM-Kyiv. Навчався в бізнес-школі Tepper при Carnegie Mellon University (США). Має ступінь МВА від бізнес-школи MIM-Kyiv, ступінь магістра права, бакалавра фінансового та банківського права.

 

Контакти
E-mail: [email protected]