Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Наразі виборча кампанія увійшла у вирішальну і найбільш жорстку фазу, що більше нагадує справжню війну, на знищення.
Сьогодні очевидно, що влада програє вибори. І мова не про «чорну» соціологію від куплених Банковою «експертів», якою щодня нам намагаються «промивати мізки» з екранів телевізорів. Краща соціологія - це пряме спілкування з людьми. А правда проста - владу ненавидять. Причому така тенденція зараз переважає і в Східній Україні. Саме страх поразки на майбутніх виборах змушує Януковича і Ко вдаватися до все більш жорстких і брудних методів політичної боротьби.
Все, що відбувається останнім часом - це ознака безсилля влади з одного боку, і її безмежної жорстокості з іншого. У чесній, конкурентній боротьбі вони перемогти нездатні. Тому діють методом підкупу, залякування, шантажу, провокацій, політичного терору і «чорнухи». Такого відвертого бруду не було навіть в 2004-му році. Жадібність і страх доводять Януковича до безумства. Вони бояться втратити все: свої «межигір'я» і вивезені з країни мільярди.
Вони довели країну до рівня Бурунді, а 80% українських громадян - до катастрофічних злиднів. Три роки поспіль вони звинувачують «попередників», цинічно брешуть і намагаються маніпулювати свідомістю людей. Але українці - далеко не дурні, вони все бачать і розуміють. Тому на регіоналів чекає великий «сюрприз» на виборах.
На даний момент виборчої кампанії всі технологічні проекти Банкової, якими режим хотів розмити опозицію, і куди олігархи від ПР вклали сотні мільйонів доларів, луснули. Провалилася «Наша Україна» Ющенка, провалилися «впердівці» Королевської, провалилися «люди з вилами» та інші псевдо опозицонери. Люди їх розкусили, в усьому розібралися.
Звідси й істерика регіоналів. Вони відчувають, що програють. Тому засмічують ефіри центральних телеканалів відвертою «чорнухою» проти лідерів опозиції, показують маревні рейтинги, влаштовують провокації і не гребують найганебнішими методами боротьби з політичними опонентами.
Тим не менш, я переконаний, що сьогодні українське суспільство готове до адекватної реакції на свавілля влади.
У мене немає сумнівів у тому, що ПР готує масові фальсифікації в Україні, це аксіома. Але, попри їхні несамовиті намагання, реальні опозиційні сили, ВО «Батьківщина» і «Свобода» переможуть на майбутніх виборах. Ми закликаємо все міжнародне співтовариство жорстко контролювати вибори в Україні. Якщо буде необхідність, то люди вийдуть на вулицю, і ми зробимо все, щоб захистити результат виборів, захистити нашу перемогу і не дати можливості окупаційній владі спотворити волевиявлення українського народу.
11.10.2012 12:10
Страх та жадібність диктатора
Такого політичного терору не було навіть у 2004-му...
Страх поразки і подальшого відсторонення від влади змушує штаб ПР (Януковича) вдаватися до все більш брудних і жорстких методів ведення виборчої кампанії.Наразі виборча кампанія увійшла у вирішальну і найбільш жорстку фазу, що більше нагадує справжню війну, на знищення.
Сьогодні очевидно, що влада програє вибори. І мова не про «чорну» соціологію від куплених Банковою «експертів», якою щодня нам намагаються «промивати мізки» з екранів телевізорів. Краща соціологія - це пряме спілкування з людьми. А правда проста - владу ненавидять. Причому така тенденція зараз переважає і в Східній Україні. Саме страх поразки на майбутніх виборах змушує Януковича і Ко вдаватися до все більш жорстких і брудних методів політичної боротьби.
Все, що відбувається останнім часом - це ознака безсилля влади з одного боку, і її безмежної жорстокості з іншого. У чесній, конкурентній боротьбі вони перемогти нездатні. Тому діють методом підкупу, залякування, шантажу, провокацій, політичного терору і «чорнухи». Такого відвертого бруду не було навіть в 2004-му році. Жадібність і страх доводять Януковича до безумства. Вони бояться втратити все: свої «межигір'я» і вивезені з країни мільярди.
Вони довели країну до рівня Бурунді, а 80% українських громадян - до катастрофічних злиднів. Три роки поспіль вони звинувачують «попередників», цинічно брешуть і намагаються маніпулювати свідомістю людей. Але українці - далеко не дурні, вони все бачать і розуміють. Тому на регіоналів чекає великий «сюрприз» на виборах.
На даний момент виборчої кампанії всі технологічні проекти Банкової, якими режим хотів розмити опозицію, і куди олігархи від ПР вклали сотні мільйонів доларів, луснули. Провалилася «Наша Україна» Ющенка, провалилися «впердівці» Королевської, провалилися «люди з вилами» та інші псевдо опозицонери. Люди їх розкусили, в усьому розібралися.
Звідси й істерика регіоналів. Вони відчувають, що програють. Тому засмічують ефіри центральних телеканалів відвертою «чорнухою» проти лідерів опозиції, показують маревні рейтинги, влаштовують провокації і не гребують найганебнішими методами боротьби з політичними опонентами.
Тим не менш, я переконаний, що сьогодні українське суспільство готове до адекватної реакції на свавілля влади.
У мене немає сумнівів у тому, що ПР готує масові фальсифікації в Україні, це аксіома. Але, попри їхні несамовиті намагання, реальні опозиційні сили, ВО «Батьківщина» і «Свобода» переможуть на майбутніх виборах. Ми закликаємо все міжнародне співтовариство жорстко контролювати вибори в Україні. Якщо буде необхідність, то люди вийдуть на вулицю, і ми зробимо все, щоб захистити результат виборів, захистити нашу перемогу і не дати можливості окупаційній владі спотворити волевиявлення українського народу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379
Контакти
E-mail: [email protected]