Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
28.02.2017 16:23

Хто сказав що «Євробачення-2017» в Україні не буде?

Політолог

Сьогодні в українському інформаційному просторі є багато дискусій щодо «Євробачення-2017». Особливо гостро заговорили після того, як частина працівників "Національної суспільної телерадіокомпанії України", які готували проведення Конкурсу, вийшли з проек

Сьогодні в українському інформаційному просторі є багато дискусій  щодо «Євробачення-2017». Особливо гострозаговорили після того, як частина працівників "Національної суспільноїтелерадіокомпанії України", які готували проведення Конкурсу, вийшли зпроекту. Один із менеджерів що покинули проект Денис Блощинський оприлюднивзаяву про вихід з підготовки, у якій йдеться, що головними причинами є забраніу них повноваження. Призначивши нового керівника Конкурсу наділеного, нібито,повним контролем усіх аспектів Євробачення в Україні, що супроводжувалипризначення і дії, зупинили, начебто, на два місяці роботу над проектом, аробота їхньої команди була повністю заблокована. На думку групи яка покинулапроект, нове керівництво не провело жодної реальної дії для реалізації проектув потрібні терміни, а їхня команда, дану ситуацію, вважає не прийнятною. І томувирішила піти.

До того ж, пан Блощинський висловивприпущення, що бюджет Конкурсу може бути не прозорим, оскільки, на йогодумку,  початкова цифра якою ранішеоперували була – 655 млн. грн., а на сьогодні підписаний бюджет конкурсускладає – 855 млн. грн. Додаткові гроші мають надійти від продажу квитків, алеяк розпоряджатимуться цими коштами пан Денис не знає.

Ще, пан Денис сумнівається у здатностідобре організувати роботу з підготовки до Конкурсу заступником НСТУ - ПавломГрицаком.

А деякі кореспонденти як от Андрій Бреннервзагалі заявляють, що Україна повинна була відмовитися від проведення конкурсуодразу після перемоги Джамали. Мовляв, передусім влада країни та НСТУ застряглиу тривалих суперечках про те, яке місто прийматиме «Євробачення-2017». Оголошеннярезультатів відбору неодноразово відкладалося, а час на підготовку складноготелевізійного шоу спливав. Натяк на те, що прозорістю відбір міст-кандидатів напроведення Конкурсу не відрізнявся. Хоч, для багатьох було зрозуміло, що дляпроведення такого конкурсу як Євробачення підходить місто у якому добрерозвинена інфраструктура: міжнародний аеропорт, наявність великої кількостіготелів та великий концертний майданчик, а такі умови є, так можна зрозуміти,лише в Києві. 

Пан Бреннер вважає, що великою проблемоюстало подання у відставку через, нібито, суперечки щодо фінансування «Євробачення-2017»генерального директора НТКУ Зураба Аласанія. Не подобається пану Бреннеру і затяжка з вибором місця проведенняєвропейського конкурсу у місті Києві та затримка на тиждень у зв язку з вибором фірми-партнера з продажом квитків. Цінаквитків теж не подобається пану Бреннеру, він вважає, що у європейських країнахнайдорожчі квитки коштували менше аніж у нас. У залі, буцімто, на найкращихмісцях сидітимуть лише люди старшого віку з дорогими годинниками і гладкими навигляд. Що, начебто, не передбачено пільгових квитків для офіційних організаційфанатів «Євробачення», а гасло Конкурсу в Україні «Шануймо розмаїття» навряд чибуде мати щось спільне з духом «Євробачення».

Пан Бреннер говорить про виснаження нашоїкраїни трирічною війною, і що було би не погано зробити так як колись зробили вІзраїлі, передали конкурс Голландії, тому, що Ізраїль, який переміг у конкурсіЄвробачення двічі поспіль не міг організувати його у друге. Ніби, відмовившисьвід конкурсу Україна зберегла би обличчя.

Співзвучно до своїх українських панікерівзаговорили і про неможливість проведення «Євробачення-2017» і в північногосусіда окупанта Росії. Там повним ходом йде інформація, нібито, головніорганізатори покинули оргкомітет, тому проведення Конкурсу під великимпитанням. Крім того, деякі діячі культури Росії заявляють про бойкот Конкурсу вУкраїні, через заборону вісімдесят трьом, так званим діячам російськоїкультури, в їзду до України. «Росія повинна оголосити бойкот Євробаченню»- заявив російський продюсер Йосип Пригожин. «У нас 140 мільйонів аудиторії! Не треба терпіти від них ляпасів. Ці дверідля нас закрито. Нам там не раді . Давайте брати приклад з нашогопрезидента Путіна, який завждипропонує Заходу свої умови, а не слідує нав’язаним правилам.   Якщо вони втратять трансляції величезної держави, вони позбудуться грошей.Це ж все не безкоштовно. Треба створити ситуацію, за якої вони за намибігати будуть. « Нова хвиля» набагато крутіше! Не треба їхати на Євробачення, – сказавПригожин.

Деякі депутати російської Держдуми як Олег Нілов запропонува ли , щоб Росіюна конкурсі представляли Йосип Кобзон та хор імені Александрова. Першомуукраїнські спецслужби заборонили в’їзд в Україну через підтримку терористів зтак званого «ДНР», а музиканти хору загинули в  авіакатастрофі російського Ту-154  над Чорним морем 25 грудня2016 року. Окрім того, Нілов переконаний, що організатори Євробаченнязаймаються «інтервенцією на культурному фланзі». Причиною таких голослівнихзаяв стало те, що перший півфінал конкурсу запланований на 9 травня, яке в Росіївважається священною датою, і що конкурс може перетворитися на шабаш.

У Росії, зокрема в Держдумі йдуть дискусії, як ЙосипДавидович Кобзон може представляти РФ на Євробаченні якщо йому заборонено в їзд доУкраїни, і у нього може бути два паспорти, що заборонено в російськомузаконодавстві. Йосип Давидович може мати паспорт так званого «ДНР», що недавноузаконено президентом РФ Володимиром Путіним. Крім того, Кобзон може позбутисяі депутатства в Держдумі, оскільки не може депутат Держдуми бути громадяниноміншої держави. Навіть якщо б дозволили пану Йосипу приїхати до України наКонкурс, то скоріш за все його б засвистали. Таке уже було більше десяти роківтому, коли Кобзон на головній українській сцені палаці «Україна» вирішив заспіватипісню у якій йшлося що російський і український народи навіки разом. РепертуарКобзона не більше як, «Дєнь побєди» - 9 травня.

Звісно, що у Росії тільки і думають, щоб Конкурс «Євробачення-2017»в Україні не відбувся, і роблять усе для того щоб цього не сталося, але, якщо івідбудеться, то за всяку ціну принизити і спаплюжити подію.

Натомість, підготовка до "Євробачення-2017" в Україні під контролем і всевідбувається у плановому режимі. Про це заявила в.о. голови правлінняПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Ганна Бичок. Вона наголосила,що кадрові зміни в команді не вплинуть на підготовку і проведення «Євробачення-2017» в Україні. Адже на місця менеджерів, які покинули проект, вже знайденозаміну. Заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак сказав, що це зайняло приблизно72 години. До складу нової команди увійшли комерційний директор Лариса Коваль,івент-менеджер Кирило Воронін та директор з питань безпеки Олег Западнюк. Їхнікандидатури вже погодженні з Європейською мовною спілкою. Ці фахівці маютьзначний досвід робити у масштабних міжнародних проектах.

Своє слово про ситуацію навколо «Євробачення-2017»сказала і переможниця даного конкурсу українська співачка Руслана Лижичко. Вонапідкреслила, що подібна ситуація була дванадцять років тому коли Євробаченнявідбувалося у Києві. «Саме тоді на посаду виконавчого продюсера «Євробачення-2005»було запрошено Павла Грицака, який вивів ситуацію із кризового стану. У мененемає підстав ставити під сумнів професійність Павла Грицака, його досвід тайого команду. Я впевнена, що і сьогодні навіть у ці стислі терміни Павловіразом з командою під силу організувати роботу таким чином, щоби «Євробачення-2017»відбулося на гідному рівні», – повідомила співачка.

У свою чергу,  віце-прем'єр-міністр України В'ячеславКириленко, заявив, - «У підготовці до пісенного конкурсу задіяно сотніукраїнських та іноземних фахівців. Природньо, що протягом підготовки до такоїмасштабної події у команді НСТУ як суспільного мовника можуть відбуватися певнікадрові зміни. Однак жодні персональні рішення не вплинуть на якість проведенняУкраїною пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Також він запевнив, що подіюбуде проведено якісно та у повній відповідності з високими стандартамиЄвропейської мовної спілки та вимогами широкої глядацької аудиторіїЄвробачення. Національна суспільна телерадіокомпанія України якмовник-організатор "Євробачення-2017" у тісній співпраці зЄвропейською мовною спілкою реалізовують спільний план дій щодо підготовки допісенного конкурсу. Незважаючи на низку проблем, які були накопичені запопередній період, сьогодні знайдено ключові рішення, створено умови дляефективного виконання НСТУ всіх завдань в рамках підготовки до Євробачення-2017",- наголошено В ячеславом Кириленком.

Під час засідання уряду України прем’єр-міністрВолодимир Гройсман також відгукнувся щодо пісенного конкурсу Євробачення уКиєві. « Ми абсолютно в плановому режимі, професійно готуємося до проведенняЄвробачення. Євробаченню в Україні абсолютно нічого не загрожує». ВолодимирГройсман заявив, що «Євробачення-2017» буде проведено на найвищому, якісномурівні. 

Усі антиукраїнські дії стосовнопроведення «Євробачення-2017», про те, що йому щось загрожує і що Конкурс можене відбутися потрібно вважати фейковими, такими, що не відповідають дійсності.Конкурс буде проведено, як би там комусь не хотілося зірвати його.

З 14 лютого 2017 року розпочатопродаж квитків на «Євробачення-2017». Ціна квитків від 8 до 500 євро. Один користувач може одночасно купити до 4квитків. Більше квитків можна купити лише через оператора кол-центру. Квиткитакож будуть продаватися у касах і платіжних терміналах.

Місце проведення Конкурсу містоКиїв, просп. Броварський, 15, Міжнародний виставковий центр.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net