Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
14.11.2017 11:32

Відбулися статутні зустрічі найбільшого гуманітарного об'єднання

Червонохресний Рух

Минулого тижня, 6-11 листопада, в Анталії (Туреччина) відбулася масштабна подія, яка мала на меті окреслити майбутнє найбільшого в світі гуманітарного об’єднання – Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

ЦеСтатутні зустрічі представників Руху, в яких взяли  участь понад 900 делегатів з 188 національнихтовариств Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, Міжнародної ФедераціїТовариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ і ЧП), а такожМіжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ). Делегацію від ТоваристваЧервоного Хреста України (ТЧХУ) представили Президент Іван Усіченко,Генеральний директор Лілія Білоус та молодіжний координатор Марина Кожедуб.

з колегами з Люксембургзького Червоного Хреста.JPG

Статутні зустрічі традиційно складалися з двох окремихподій:

  • 21-а Сесія Генеральної Асамблеї МФТЧХ і ЧП. ГенеральнаАсамблея – це вищий керівний орган МФТЧХ і ЧП, до якого входять 190 членів –національних товариств Червоного Хреста або Червоного Півмісяця.
  • Рада Делегатів – орган, в який входить також і МКЧХ. РадаДелегатів приймає рішення, що стосуються усього Руху в цілому.

6 листопада під час Генеральної Асамблеї був обраний новийПрезидент Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і ЧервоногоПівмісяця. Ним став Франческо Рокка, Президент Італійського Червоного Хреста.Вибори пана Рокка припали на особливий період для МФТЧХ і ЧП, а також усьогогуманітарного співтовариства. Гуманітарні організації реагують на численні ікомплексні глобальні виклики, намагаючись забезпечити найголовніші потребилюдей, які опинилися в складних обставинах, при цьому маючи обмежені бюджети.Новий Президент, його бачення і напрацювання, зіграють визначну роль узабезпеченні ефективної допомоги з боку національних товариств Червоного Хрестаі Червоного Півмісяця найбільш вразливим людям.

Також були обрані 4 Віце-Президенти МФТЧХ і ЧП – Абдул АзізДіалло (Сенегал), Мігель Анхель Віллароел Сьерраальта (Венесуела), Чен Жу(Китай) і Керем Кінік (Туреччина) – і склад Правління МФТЧХ і ЧП, до якого булиобрані 20 національних товариств.

На засіданні Генеральної Асамблеї виступив ПрезидентТовариства Червоного Хреста України Іван Усіченко. З метою привернути увагу доситуації в України міжнародної спільноти Президентом були окреслені основнігуманітарні проблеми та виклики в нашій країні та висловлена вдячністьчервонохрестній спільноті за суттєву допомогу Товариству в наданні допомоги внутрішньопереміщеним особам зі сходу України.

Делегація Товариства в рамках події провела 24 білатеральнихзустрічі з представниками інших партнерських національних товариств. Серед них,зокрема, зустрічі з товариствами Червоного Хреста або Червоного Півмісяця Туреччини,Ірану, Пакистану, Китаю, Швейцарії, Катару, Ізраїлю, Польщі, Люксембургу, США,Австрії, Німеччини. Мета таких білатеральних зустрічей – привернути увагу допотреб людей в Україні з числа найбільш незахищених верств населення тапостраждалих від збройного конфлікту. Важливим результатом однієї з такихзустрічей стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю міжТовариством Червоного Хреста України та Іранським Червоним Півмісяцем.

Серед проведених білатеральних зустрічей делегація ТЧХУзустрілася з приймаючою стороною – Турецьким Червоним Півмісяцем. ПрезидентТовариства Іван Усіченко і Президент Турецького Червоного Півмісяця докторКерем Кінік обговорили подальшу співпрацю в гуманітарній сфері і також, зогляду на обрання Президента Турецького Червоного Півмісяця на постВіце-Президента МФТЧХ і ЧП по європейському регіону, приділили особливу увагугуманітарним проблемам в регіоні та шляхам їх вирішення.

На Статутних зустрічах учасники обговорили також такіактуальні проблеми, як сучасна міграція і забезпечення безпеки та допомогимігрантам, ядерна зброя та шлях до її ліквідації, охорона здоров’я тазабезпечення психосоціальної підтримки постраждалим від збройних конфліктів абоприродних катастроф та інші. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net