Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.06.2016 21:02

Нові можливості нашого проекту з працелаштування

Професійна благодійність

Громадська організація "Сучасний Світ Молоді" зробила ще один крок до того аби кожен мав гідну роботу.

В рамках проекту "Працевлаштування" на сайті "Твоя кар’єра" громадською організацією "Сучасний Світ Молоді" відкрито можливість заповнення розгорнутої онлайн-анкети претендента на працевлаштування. Це дає більш широкі можливості для успішного знаходження найкращого варіанту для отримання робочого місця для молоді по всій країні.

Заповнюючи анкету претендент заповнює не лише свої контактні дані та інформацію про освіту, тут він може додати інформацію про досвід роботи, свої навички, прикріпити портфоліо та надати дані особи, яка надасть рекомендації.

Від самого початку нашого проекту, ми пропагуємо принцип «Не ти шукаєш роботу, а робота шукає тебе», що дозволяє будь-кому, не тільки працевлаштуватись, але й змінити свою поточну роботу на ще кращу – більш високооплачувану, зручнішу за графіком чи розташуванням.

Заповнивши розгорнуту анкету, претендент потрапляє в базу пошукачів роботи до якої мають доступ працівники HR-відділів різних організацій та підприємств. У випадку, якщо кандидат має всі необхідні якості, з ним зв’язуються представники потенційного роботодавця і запрошують на співбесіду. Далі все залежить від претендента – якщо його влаштовують запропоновані умови – він погоджується і отримує роботу, при цьому якщо він на момент співбесіди ще працював в іншій організації – він обирає кращі умови для себе.

Немає нічого поганого та підступного в тому, щоб змінити свою поточну роботу на кращу. Адже, погодьтесь, кожен має право на поліпшення свого життя і робота в цьому, відіграє далеко не останню роль. Ми прагнемо аби кожен громадянин, поліпшував свої умови праці, легше та більше заробляв, займався справді улюбленою справою, був щасливим та реалізував себе у житті.

Приємно, що цю можливість відкрито не тільки для киян – це проект всеукраїнський. Наразі, свої дипломи отримали випускники ВНЗ-2016, проте і багато випускників минулих років хочуть отримати кращі умови роботи. Тож, цей проект допоможе їм в своєму прагненні отримати роботу своєї мрії, де вони зможуть максимально себе реалізувати.

Заповнити анкету можна на сайті “Твоя кар’єра” за посиланням.

poster-tk.jpg

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]