Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
24.12.2015 10:48

Враження від Антикорупційного форуму

Професійна благодійність

Вчора мав нагоду бути учасником антикорупційного форуму. Коротко опишу свої враження від заходу, вони неоднозначні.

Вчора теж був на антикорупційномуфорумі. Коротко опишу свої враження.

Негатив: 1) насторожила кількістьдуже дорогих авто (про це багато хто писав в мережі), однак, разом з тим, менепросто обурило як деякі з цих авто були припарковані: на зебрі, на газонах,просто на смугах руху. Як ці люди збираються боротися з корупцією, якщо вони неможуть навіть правильно припаркуватись? Таке враження, що вони приїхали нафорум, аби тримати «руку на пульсі» та за першої нагоди вскочити в потяг новоїполітсили.

2) вразила «падкість на шару» деяких учасників. Позаду мене сиділитьоті, яких привезли автобусами і вони дуже раділи тому, що змогли назбирати аж поящику цукерок, що їх роздавали всім охочим. Чи мають такі люди «щеплення» відкорупції?

3) здалось, що на форумі питання корупції в державі зводились дороботи уряду та наближених до нього олігархів, хоча, на мій погляд, проблеманабагато ширша і про це також потрібно говорити.

20151223_182058.jpg

Позитив: захід зібрав багатолюдей, при чому, дуже різних: від студентів до літніх людей. Серед них булилюди, яким справді набридло жити в державі, де «для друзів – все, а для ворогів– закон», які хочуть побудувати країну можливостей та рівний прав. Форум ставпрекрасним майданчиком для знайомства та обміну думок. Маю надію, щорегіональні форуми продовжать «нарощувати масу» свідомих громадян і об’єднаютьїх в спільній боротьбі за нову країну.

І наостанок, мені здалося, що цене стільки форум, скільки підготовчий з’їзд майбутньої політичної сили чиплатформи, як воно насправді, скоро побачимо.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи