Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
08.07.2014 16:42

В столиці один фестиваль присвятили молодості!

Професійна благодійність

Цієї суботи в парку культури та відпочинку "Гідропарк" пройшов перший сімейний фестиваль вихідного дня "Молодості присвячується"

220_1.jpg
Цієї суботи в парку культури та відпочинку "Гідропарк" пройшов перший сімейний фестиваль вихідного дня "Молодості присвячується". Надзвичайно приємно, що він справді став чудовим родинним заходом, який об'єднав різні покоління. На майданчику "Життєлюб", де зазвичай щосереди та щовихідних збираються літні люди для приємного часу проведення, цього разу можна було побачити батьків, дітей та онуків. Всі вони поринули в 70-ті роки минулого століття завдяки тематичному оформленню, автомобілям та предметам, що вже давно відійшли від щоденного використання і зайняли почесні місця на «полицях історії».

На численних гостей свята чекала надзвичайна програма, тут було все: солодке чаювання, класичні настільні ігри, салони краси, кінозйомочна, виставка «Зіркові батьки», виставка ретро авто та багато іншого. А головне – справді жива музика тих часів. Солісти легендарного ВІА 70-х років «Лийся пісня» Дмитро Домин і Роман Загороднюк виконали не один свій хіт. Після них публіка побачила Народного артиста України, зірку фільму «В бій ідуть самі «старі» Володимира Талашко. Далі глядачів тішили Ольга Цибульська, Наталія Шелепницька, молоді гурти «Тірамісу» і «Аферистки». А закрили концертну програму солісти групи MMDANCE.

Наприкінці свята на всіх чекав справжній сюрприз – танцювальний флешмоб літніх пар. Справді, бажаючих зібралось надзвичайно багато, тож, завдяки зйомки з вертольоту, ми порахуємо кількість одночасно танцюючих літніх пар і результати передамо до Книги рекордів України для фіксації відповідного рекорду.

IMG_7884.JPG

IMG_7542.JPG

IMG_7735.JPG

IMG_7908.JPG

IMG_7933.JPG


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]