Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
21.12.2016 10:26
У пошуках єдності
Чому політики роздирають Україну на шматки, користуючись..?
Вчора, 20грудня, відзначався Міжнародний деньсолідарності людей. Українцям варто було б звернути на це свято особливу увагу.Саме солідарності нам часто не вистачало, щоб вистояти у боротьбі за державнунезалежність. Бракує нам її і сьогодні. Тому політики і роздирають Україну нашматки, користуючись високим рівнем соціальної байдужості у суспільстві.
До цьогочасу жодна політична ідея (або швидше міф) не була в змозі об’єднати сучаснеукраїнське суспільство. Навпаки, соціологи радше констатували розкол думок,який, нарешті, переріс у відкриту конфронтацію за активної підтримки зовнішніхсил.
Універсальнупідтримку знаходять лише популістичні гасла. Що сьогодні збігається із світовимтрендом, але не може запропонувати Україні конструктивну програму розвитку.Хворому суспільству просто підіймають настрій наркотичними пігулками з ефектоммарних сподівань. В той час, як об’єктивні показники здоров’я українськогонароду продовжують погіршуватися.
Китайськеприслів’я стверджує, що розумний запобігає хворобі, а не лікується від неї.Гріх жалітися на те, що українцям не вистачає розуму. Проте наші численнііндивідуальні успіхи не складаються у цілісну картину. І народне розуміннятого, що «гуртом і батька легше бити» не є взірцем позитивного бачення.
Дефіцитдосвіду осмисленої колективної взаємодії на рівні громади призводить доторпедування багатьох потенційно корисних ініціатив, наприклад, в сферіреформування ЖКХ. Тому в нашій сучасній історії так мало «історій успіху». Прощо говорити, що навіть власники МАФів, з якими боротьбу без правил ведекиївська влада, не в змозі консолідуватися проти її свавілля?
Марносподіватися, що українці об’єднаються перед обличчям спільної загрози. Якщонавіть війна не стала визначальним чинником консолідації, які додатковіаргументи нам ще потрібні?
Тому дармадепутат-втікач Онищенко закликає своїх колишніх українських «партнерів» пройтитест на поліграфі з ним за кампанію. Така «солідарність» не лише не знайома,але й небезпечна для наших керманичів. Хоча, зубожіле суспільство не сильнопереймається моральним обличчям своєї влади.
Залишаєтьсялише запам’ятати дату 20 грудня і через рік перевірити, наскільки наші зусилляв контексті солідаризації українського суспільства будуть продуктивними. Усе,як і завжди, залишається в наших руках.
До цьогочасу жодна політична ідея (або швидше міф) не була в змозі об’єднати сучаснеукраїнське суспільство. Навпаки, соціологи радше констатували розкол думок,який, нарешті, переріс у відкриту конфронтацію за активної підтримки зовнішніхсил.
Універсальнупідтримку знаходять лише популістичні гасла. Що сьогодні збігається із світовимтрендом, але не може запропонувати Україні конструктивну програму розвитку.Хворому суспільству просто підіймають настрій наркотичними пігулками з ефектоммарних сподівань. В той час, як об’єктивні показники здоров’я українськогонароду продовжують погіршуватися.
Китайськеприслів’я стверджує, що розумний запобігає хворобі, а не лікується від неї.Гріх жалітися на те, що українцям не вистачає розуму. Проте наші численнііндивідуальні успіхи не складаються у цілісну картину. І народне розуміннятого, що «гуртом і батька легше бити» не є взірцем позитивного бачення.
Дефіцитдосвіду осмисленої колективної взаємодії на рівні громади призводить доторпедування багатьох потенційно корисних ініціатив, наприклад, в сферіреформування ЖКХ. Тому в нашій сучасній історії так мало «історій успіху». Прощо говорити, що навіть власники МАФів, з якими боротьбу без правил ведекиївська влада, не в змозі консолідуватися проти її свавілля?
Марносподіватися, що українці об’єднаються перед обличчям спільної загрози. Якщонавіть війна не стала визначальним чинником консолідації, які додатковіаргументи нам ще потрібні?
Тому дармадепутат-втікач Онищенко закликає своїх колишніх українських «партнерів» пройтитест на поліграфі з ним за кампанію. Така «солідарність» не лише не знайома,але й небезпечна для наших керманичів. Хоча, зубожіле суспільство не сильнопереймається моральним обличчям своєї влади.
Залишаєтьсялише запам’ятати дату 20 грудня і через рік перевірити, наскільки наші зусилляв контексті солідаризації українського суспільства будуть продуктивними. Усе,як і завжди, залишається в наших руках.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]