“MADE IN UKRAINE” - купують за вигляд, користуються за якість
У Торгівельно-промисловій палаті України у рамках Форуму "Україна - США: питання експорту" 22 вересня 2015 року о 15:00 відбулася дискусія на тему: Методики export promotion та позиціонування бренду “MADE IN UKRAINE” В США.
Торгівельно-промисловийкомплекс України є одним із стратегічних партнерів Китаю і протягом 5 роківкраїни мав намір зав'язати тісні стосунки на ринку. В результаті підписання Меморандумупро стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельнимиасоціаціями, фундамент тісних стосунків був закладено і промисловий комплексУкраїни почав активну підготовку до виведення український продуктів не тільки накитайський, а й світовий ринок.
Вчора (22.09.2015р.) уТоргівельно-промисловій палаті України у рамках Форуму "Україна - США:питання експорту" о 15:00 відбулася дискусія на тему: Методики exportpromotion та позиціонування бренду “MADE IN UKRAINE” ВСША. Учасники форуму спробували поговорити про шляхи реалізації усіхможливостей, наданих режимом автономних преференцій ЄС, та допомогу, тепер вжестратегічного партнера, Китаю. Стосовно моєї участі у дискусії,то я поділився власним баченням розробки стратегії завоювання європейськогоринку та формуванням середовища, яке сприяло б підтриманню конкурентоспроможностінашої продукції, в тому числі й меду.
Україна має великийпотенціал і масштабний галузевий промисловий комплекс, що здатний випускатирізноманітну продукцію. Проте, через відсутність основного капіталу держава неспроможна йти в ногу з сучасними технологіями, що погіршує оперативністьпромислово-виробничого апарату. Ми маємо достатній науковий потенціал, алеварто якомога швидше вирішити питання фінансування досліджень, їх розробку та реалізацію.До того ж, в той час, як сучасні тенденції світового ринкузаймаються конкуренцією серед технічного та якісного рівня продукції, ми -українці, як повелося, і досі надаємо перевагубільш дешевим товарам. Це призводить до "зв'язування рук"промисловості української держави і вже точно неспроможності конкурувати наєвропейському ринку.
Щодо моєї думки, токрім написаного вище, акцентую вашуувагу ще на одній деталі. Я вже не "перший день" знаходжуся вінформаційному просторі і хочу сказати, що рекламна індустрія теж відіграєважливу роль. Для того, щоб нашою продукцією цікавилися треба залучатикваліфікованих піар-менеджерів, які просуватимуть, що є не менш важливим,зовнішній вигляд товару. Перефразуємо: "Купують за вигляд, користуються заякість". Так от, ми не повинні забувати про хороший піар-крок, якщо маємонамір конкурувати зі світовими виробниками. Ефективність стрімкого розвиткута реалізації експортного потенціалу України залежить від інформаційногозабезпечення зовнішньоторговельної діяльності.
Україні вже давно час виходити на світовий ринок,Україна вже давно готова конкурувати з провідними європейськими підприємствами,але Україна і досі чекає змін в економіці. Метою форуму є винесення найбільшихзагроз розвитку промислового комплексу та можливі шляхи їх вирішення. Ми готовідо роботи, готові діяти, готові розробляти новий продукт чи адаптуватиіснуючий, для того, щоб він краще відповідав потребам споживачів як у нас, такі за кордоном.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411