Україна - країна серця!
Якщо до зерна додати трохи серця - вийде плід. А наша держава має серце, сповнене любові до рідної землі.
Вчора в інформаційномуагентстві Укрінформ о 10 годині відбувся круглий стіл"Київ-Одеса-Пекін". Темою прес-конференції був підсумок ДругоїСвітової війни та сучасні загрози. Увага присутніх зосереджувалася на 2-хпитаннях: минулому, але з точки зору значення для сучасності і на сучасному, зточки зору того майбутнього, якого би прагнула Україна.
Всі ми знаємо, щоУкраїна відіграла велику роль у перемозі Радянського Союзу над німецькимиокупантами. Але в тому ж числі вона втратила найбільше солдатів, воїнів, бійців- 4 мільйони 496 тисяч. Сьогодні стоїть питання причин початку Другої Світовоївійни, яка розпочалася на теренах нашої країни не 1941 року, а 1939 році, ще зачас створення Республіки Карпатська Січ і розподілу Європи між Гітлером таСталіним. Після закінчення війни в Європі, боротьба тривала ще з Японією, декитайський народ мужньо й героїчно відстояв свої права, народні цінності,відбив усі спроби позбавити їх власного шляху розвитку. У Другій Світовій війнімова йшла не про перемогу чи поразку, а про переділ світу між Російською і Німецькоюімперіями. Якщо посилатися на історію, то можна з впевненістю сказати, щобПерша й Друга Світові війни велися на території України. Кожна з них починаласячерез бажання розділити українські землі і загарбати, якомога більше, родючихземель.
"Ми не можемоговорити про вчора не думаючи про завтра"
В подіях, яківідбуваються на теренах нашої держави, втягнуті всі континенти, вирішуєтьсядоля не тільки України і питання їїспроможності бути незалежною, а й майбутнього всієї цивілізаційної системицілого світу. Китай - одна з найвеличніших, не від кого незалежних, самостійних країн. Ми маємо подякуватикитайському народу, який бере на себе велике зобов'язання - підтримкуукраїнського суверенітету, територіальної незалежності і квітучого майбутнього.
Нашізв'язки з великим Китаєм виникли тисячі років назад, коли був не лише"шлях із варягів у греки", а й "китайський шовковий шлях",що об'єднав український і китайський народи. 20-го століття у Китаї булистворені українські товариства, школи, гімназії. У відповідь 1957 року у Києвібуло відкрито школу-інтернат, де з першого класу 700 школярів вивчали китайськумову і її історію.( на сьогодні це практикується в університетах). За часрозбудови Китаю, як нової держави, Україна надала чи не найбільший відсотокробочої сили. Головне, щоб наша співпраця тривала й до тепер, і китайськасторона допомогла зберегти свій суверенітет.
Важливимє те, що в китайській етиці відносин пріоритетом спочатку є побудувативідносини, а потім вже переходити до взаємодії. Той факт, що ми маємо довгуісторію стосунків, які не мали конфліктів й були побудовані на "добромусерці" і взаємодопомозі, має дуже хороший фундамент. Для подальшоїактивної співпраці має увімкнутися громада, вона має породити нові шляхиспівпраці і підсилити нашу державу завтра. Завдяки урокам минулого, ми вже небудемо "наступати на ті ж граблі", а лише розвивати нашу державу івиводити її на європейський рівень.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393