Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.11.2015 16:25
Де Аваков і Яценюк візьмуть гроші на реформування поліції?!
11 листопада 2015 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилась Постанова № 937 "Питання забезпечення охорони об'єктів державної та інших форм власності".
11 листопада 2015 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилась Постанова № 937 "Питання забезпечення охорони об'єктів державної та інших форм власності".
Це суто політична постанова і домовленості між Аваковим та Яценюком!!!
Читайте також"Купа інвесторів": Що презентує український бізнес на URC2025Після п’яти років полону відкрив ресторан. Історія танкіста, який став підприємцемНові квоти експорту до ЄС. Кому через парадні двері, а кому – службовий вхід
Ця Постанова визначає перелік підприємств, які повинні охоронятись виключно Поліцією охорони. Доречно було б визначити дійсно стратегічно важливі об'єкти для Держави і охорону їх покласти саме на Поліцію охорони. Проте, замість цього, ці діячі визначили найприбутковіші підприємства і хочуть на них покласти витрати по реформуванню поліції! Чому?! А самі подумайте...
По-перше, в даному переліку не стратегічні об'єкти а в більшій мірі великі підприємства, які самі заробляють кошти і самі б мали визначати куди їх раціонально витрачати. Якщо година охорони в приватних структурах коштує в середньому 20 грн., то в Поліції охорони - 60-120 грн. А Ви гадаєте що є якась різниця в якості?! Скажу, навіть, - навпаки! Охоронники такі ж самі, зарплата у них однакова, форма і спецзасоби (єдине, немає вогнепальної зброї, проте, як показує практика, ще жоден міліціонер а тепер поліцейський її не застосовував). Ще, стану на бік приватних охоронних структур, це в кваліфікації охоронників. Маю змогу спілкуватись з керівниками охоронних структур, тому скажу, що великі кошти ними виділяються на навчання охоронників, підвищення їх кваліфікації, тренування і т.д. А робиться це тільки для того, щоб можна було підприємствам конкурувати між собою А з ким конкурує Поліція?! А чи несе повну матеріальну відповідальність по договорам? А чи реагує на прохання клієнтів (прикладу, замінити персонал, виставити додаткове підсилення, інше)? Відповідь очевидна! Не варто платити більше. А для прикладу наведу ситуацію одного із підприємств, яке є в переліку Постанови. Писати назву не буду, а от суть всі зрозуміють. Так от, на даний час, дане підприємство витрачає на послуги охорони 6 млн. грн. в рік (має величезну кількість об'єктів по всій Україні). Тепер, ми з ними порахували послуги Поліції, і знаєте скільки їм потрібно буде витрачати на Поліцію охорони?! Не повірите - 120 млн. грн. на рік (це з врахуванням всіх вимог поліцейських, як приклад ходити парами...). А кошти вони самі заробляють а не Держава дає!
По-друге, а знаєте хто в Європі охороняє стратегічні об'єкти (міжнародні аеропорти і т.д.) - так, тільки приватний сектор! Це ми так йдемо в Європу, ставлячи підприємства на коліна?
По-третє, в Законі України "Про охоронну діяльність" в статті 10 немає пункту, який би обмежував (забороняв) приватному сектору охороняти державні підприємства! Ставимо під сумнів законність цієї Постанови! Єдине, про що говорить Закон, так це про те, що КМУ має визначити перелік окремих особливо важливих об'єктів, які мають охоронятись Поліцією охорони. Ця постанова не визначає особливо важливі об'єкти, а перелічує звичайні підприємства які заробляють хороші кошти. Відповідно, які потрібно якось Державі їх забрати.
В постанові перелічені саме ті підприємства і органи, які є економічно та політично вигідними для Держави, тому потрібен безперешкодний доступ до них а не їх охорона. А от про охорону дійсно стратегічних об'єктів, видно, забули...
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Час розблокувати будівництво нових об'єктів та залучення інвестицій в громадах Лариса Білозір вчора о 20:41
- Заповіт у Дубаї: нові можливості для українців у DIFC Courts Олена Широкова вчора о 15:45
- Конфлікти у бізнесі: як перетворити загрозу на джерело зростання Олександр Скнар вчора о 14:36
- У кожному дроні – сертифікат світової байдужості Дана Ярова вчора о 12:05
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 09.07.2025 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 09.07.2025 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 08.07.2025 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 08.07.2025 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 08.07.2025 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 08.07.2025 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 08.07.2025 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш 08.07.2025 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко 08.07.2025 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора 08.07.2025 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
Топ за тиждень
- Готують підвищення тарифів для населення 733
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 148
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 102
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини 92
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні 68
Популярне
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 12547
-
"Цифри шокують". Гетманцев оприлюднив дані про найбільші в Україні пенсії
Фінанси 11175
-
Uklon готовий виконати закон про стягнення податку з доходів водіїв
Бізнес 6847
-
"Сонне розлучення" – вихід для пар, щоб покращити якість нічного відпочинку та сексуального життя
Життя 5286
-
Банк ЄС анонсував 600 млн євро для України: найбільша сума – на відновлення ГЕС
Фінанси 4813
Контакти
E-mail: [email protected]