Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
![15584997_10154484155539475_8423321402785130856_o.jpg](/pics/vkarplyuk/15584997_10154484155539475_8423321402785130856_o.jpg)
Два роки тому Ірпінь кинув виклик Україні – управлінські посади в місті зайняли не досвідчені бюрократи, а молоді люди зі здоровими амбіціями та величезним бажанням змінювати країну на краще. Тоді заступником міського голови із гуманітарних питань стала директор Фонду громади Приірпіння Анастасія Попсуй, а керуючим справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради – активіст Євромайдану Максим Плешко. Разом ми реалізували багато громадських ініціатив, зокрема й тих, що були зібрані Фондом громади Приірпіння та передані мені як наказ виборців міському голові.
Сьогодні Анастасія і Максим продовжують із тим же завзяттям працювати на благо міста у статусі радників міського голови. А ми продовжуємо залучати до управління Ірпенем людей із громадського сектору. У вересні на посаду керуючого справами міськвиконкому заступив молодий юрист, заступник голови Громадської ради, місцевий активіст Дмитро Негреша. А протягом останнього місяця управлінські посади зайняли ще троє патріотів Ірпеня.
Серед них – організатор конкурсу логотипів міста та один із авторів стратегії розвитку Ірпеня Андрій Литвинов. Раніше із перспективними ідеями та проектами для розвитку міста він буквально штурмом брав кабінети Ірпінської міської ради. А тепер інженер-будівельник за освітою, людина, котра брала участь у проектуванні саркофагу над 4-м реактором ЧАЕС, очолила новостворене управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. Тепер у Литвинова з’явилися можливості для реалізації своїх ідей: і щодо підвищення енергоефективності комунальних об’єктів, і щодо залучення додаткових коштів у міський бюджет. Наприклад, створення інвестиційної платформи Ірпеня і проведення тут великого інвестиційного форуму.
Окрім нового управління, на початку 2017-го Ірпінь отримав і два нових комунальних підприємства: КП «Служба захисту та лікування тварин» і КП «Муніципальна варта». Підприємство, що працюватиме із чотирилапими мешканцями міста та їх власниками очолила теж відомий активіст, громадський інспектор із благоустрою міста, ініціативний член Громадської ради Ірина Мурга. Як голова громадської організації «Центр захисту тварин» вона уже давно опікується безпритульними тваринами в Ірпені і найкраще за інших знає, як зробити так, щоб у нашому місті безпечно та комфорно жили і люди, і тварини.
Надзвичайно пишаюся тим, що до нашої команди управлінців долучилася людина, яка присвятила військовій справі 20 років свого життя, захищала країну на Сході та нагороджена почесним орденом Данила Галицького. Безпекою та громадським порядком у місті відтепер опікуватиметься полковник запасу ЗСУ, комбат Валерій Вовк. Він очолив новострене КП «Муніципальна варта».
У мене завжди викликали особливу повагу люди, які живуть за принципом «менше слів – більше діла». Можна багато говорити про розвиток міста і країни, а можна прийти і просто почати працювати задля своєї територіальної громади. Саме так зробили нові члени нашої управлінської команди. Бажаю, щоб вогники завзяття, які зараз горять у їхніх очах, не згасали, а усі намічені плани були реалізовані.
16.01.2017 14:41
Активіст – це той, хто не боїться показати ефективну роботу у владі
За останній місяць кілька керівних посад у структурі Ірпінської міської ради посіли відомі в регіоні громадські активісти. Це далеко не перший випадок в Ірпені, коли до муніципального управління залучаються не закоренілі чинуші, а люди з активною життєвою
За останній місяць кілька керівних посад у структурі Ірпінської міської ради посіли відомі в регіоні громадські активісти. Це далеко не перший випадок в Ірпені, коли до муніципального управління залучаються не закоренілі чинуші, а люди з активною життєвою позицією, які вже встигли завоювати довіру місцевої громади.![15584997_10154484155539475_8423321402785130856_o.jpg](/pics/vkarplyuk/15584997_10154484155539475_8423321402785130856_o.jpg)
Два роки тому Ірпінь кинув виклик Україні – управлінські посади в місті зайняли не досвідчені бюрократи, а молоді люди зі здоровими амбіціями та величезним бажанням змінювати країну на краще. Тоді заступником міського голови із гуманітарних питань стала директор Фонду громади Приірпіння Анастасія Попсуй, а керуючим справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради – активіст Євромайдану Максим Плешко. Разом ми реалізували багато громадських ініціатив, зокрема й тих, що були зібрані Фондом громади Приірпіння та передані мені як наказ виборців міському голові.
Сьогодні Анастасія і Максим продовжують із тим же завзяттям працювати на благо міста у статусі радників міського голови. А ми продовжуємо залучати до управління Ірпенем людей із громадського сектору. У вересні на посаду керуючого справами міськвиконкому заступив молодий юрист, заступник голови Громадської ради, місцевий активіст Дмитро Негреша. А протягом останнього місяця управлінські посади зайняли ще троє патріотів Ірпеня.
Серед них – організатор конкурсу логотипів міста та один із авторів стратегії розвитку Ірпеня Андрій Литвинов. Раніше із перспективними ідеями та проектами для розвитку міста він буквально штурмом брав кабінети Ірпінської міської ради. А тепер інженер-будівельник за освітою, людина, котра брала участь у проектуванні саркофагу над 4-м реактором ЧАЕС, очолила новостворене управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. Тепер у Литвинова з’явилися можливості для реалізації своїх ідей: і щодо підвищення енергоефективності комунальних об’єктів, і щодо залучення додаткових коштів у міський бюджет. Наприклад, створення інвестиційної платформи Ірпеня і проведення тут великого інвестиційного форуму.
Окрім нового управління, на початку 2017-го Ірпінь отримав і два нових комунальних підприємства: КП «Служба захисту та лікування тварин» і КП «Муніципальна варта». Підприємство, що працюватиме із чотирилапими мешканцями міста та їх власниками очолила теж відомий активіст, громадський інспектор із благоустрою міста, ініціативний член Громадської ради Ірина Мурга. Як голова громадської організації «Центр захисту тварин» вона уже давно опікується безпритульними тваринами в Ірпені і найкраще за інших знає, як зробити так, щоб у нашому місті безпечно та комфорно жили і люди, і тварини.
Надзвичайно пишаюся тим, що до нашої команди управлінців долучилася людина, яка присвятила військовій справі 20 років свого життя, захищала країну на Сході та нагороджена почесним орденом Данила Галицького. Безпекою та громадським порядком у місті відтепер опікуватиметься полковник запасу ЗСУ, комбат Валерій Вовк. Він очолив новострене КП «Муніципальна варта».
У мене завжди викликали особливу повагу люди, які живуть за принципом «менше слів – більше діла». Можна багато говорити про розвиток міста і країни, а можна прийти і просто почати працювати задля своєї територіальної громади. Саме так зробили нові члени нашої управлінської команди. Бажаю, щоб вогники завзяття, які зараз горять у їхніх очах, не згасали, а усі намічені плани були реалізовані.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]