Чому киян позбавляють права розпоряджатися власними грошима
Бюджет-2019: райони Києва поділять між собою лише 30% від загальної суми
Бюджет-2019: райони Києва поділять між собою лише 30% від загальної суми
Наприкінці кожного року на рівні держави і кожного міста відбувається одна дуже важлива подія – прийняття бюджету. Це, мабуть, один з найвагоміших документів, оскільки забезпечує життєдіяльність на весь наступний рік. Разом з тим, бюджет визначає, як циркулюватимуть кошти – кров в «організмі» держави та міст.
В столиці України бюджет на 2019 рік прийняли 13 грудня 2018-го. Цього року він склав безпрецедентну суму – 57,4 млрд. грн. При цьому, при розподілі витрат бюджету, на видатки 10-ти районів виділили лише 30% від усіх грошей, а 70% – залишили в керуванні чиновників (ці цифри – результат власного депутатсько-чиновницього розсуду). Все це промовисто підтвердило віддаленість представницької та виконавчої гілок влади в місті від реальних проблем і потреб жителів столиці.
Київ міг недоотримати 260 мільйонів. Хто винен?
Розробляючи бюджет-2019, чиновники КМДА не лише поверхнево підійшли до питання розподілу, а й наповнення міської скарбниці. Яскравим прикладом останнього є те, що цього року Київ міг недоотримати в бюджет щонайменше 260 млн грн через занижену суму від приватизації комунального майна. І тільки завдяки деяким депутатам, ці кошти не загубилися. В результаті, їх включили до бюджету та направили на будівництво такої очікуваної гілки метро на Виноградар.
260 мільйонів – це багато чи мало? Як назвати таку згубу? Це кричуща некомпетентність виконавчого органу, чи свідоме приховування? Всі ці запитання наштовхують на думку, чи могла б така ситуація трапитися, якби громада мала реальний вплив на формування бюджету, де, до слова, вона є замовником? Відповідь лежить в площині місцевого самоврядування, ефективність якого впала до нуля.
Кияни повинні самі визначати, на що мають витрачатися гроші
Реалії трансформаційних муніципальних перетворень у всьому світі свідчать, що представницькі органи влади мають бути максимально наближені до людей і прозорого управління коштами та майном громади. Міжнародний досвід розвинутих європейських держав показує: для доброго управління на одного депутата має приходитись близько 3-5 тисяч людей, а не 25-30 тисяч, як це є у Києві.
Однак, сучасний Київ не спроможний змінити таке співвідношення, бо ж позбавлений однієї з важливіших ланок представницької влади – районних рад. Громада позбавлена своїх конституційно гарантованих прав на самоврядність, а відтак і на управління коштами та комунальним майном.
Ще у 2015 році рішенням Київради були заново утворені районні ради, які до цього, в 2010 році, стали жертвою домайданних політичних процесів. Та утворені ради так і не запрацювали, адже вибори до них не провели. Сьогодні питання проведення виборів, підняте киянами шляхом подання місцевої ініціативи, зібрало понад 3 000 підписів та знаходиться на розгляді Київради. А обговорення цього питання в районах столиці викликало великий резонанс і підтвердило своєчасність цієї тематики.
Доцільність функціонування районних рад не викликає сумніву. Кияни повинні самі визначати, на що і як мають йти їх гроші. Принаймі, вони мають право бодай подавати свої ініціативи, а також у відкритому доступі спостерігати за тим, як Київрада планує розподіляти бюджет.
Столиці потрібен чіткий бюджетний регламент
Окрім того, сформувати ефективний бюджет дозволив би бюджетний регламент. Мова йде про чіткий алгоритм, який би дозволив прозоро і планово затвердити процедуру прийняття бюджету. На впровадженні такого регламенту наполягає одна з депутатських груп Київради, ініціюючи формування бюджету заздалегідь. Тобто, не в жовтні чи грудні, як це відбувається зараз, а в травні.
При формуванні бюджету в рамках цього регламенту, також враховувалися б інтереси простих киян. Люди могли б надавати свої пропозиції, зауваження, а також слідкувати за процесом на всіх етапах формування. До слова, запровадження бюджетного регламенту підтримує експертне середовище. Зокрема, Реанімаційний пакет реформ.
Та за бюджетний регламент, як і відновлення райрад, Київрада голосувати не поспішає. Єдиний шлях – це продовжувати чинити тиск на депутатів та чиновників з боку громадянського суспільства. Вірю, що наша з вами небайдужість зможе змінити ситуацію: відродити в столиці райради, зробити процес формування бюджету прозорим і змусити відповідальних осіб спрямовувати гроші на вирішення реальних проблем міста.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436