UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.04.2016 13:33

Організатори Євробачення прирівняли кримських татар до ІДІЛ

Народний депутат України 8-го скликання

Згідно з новими правилами, використовувати можна лише символіку визнаних держав-учасниць ООН та Європейського Союзу. Натомість стяги регіонів і провінцій заборонені.

Організатори Євробачення заборонили використовувати кримськотатарський прапор на цьогорічному конкурсі. Згідно з новими правилами, використовувати можна лише символіку визнаних держав-учасниць ООН та Європейського Союзу. Натомість стяги регіонів і провінцій заборонені.

Так, на Євробачення цього року не пускатимуть з прапорами Нагірного Карабаху, Придністров’я, іспанської країни Басків, кримськотатарського народу, ДНР, ЛНР, ІДІЛ та ін. Реальний критерій такого відбору загалом зрозумілий – невизнаний, суперечливий або терористичний статус вказаних суб’єктів. Однак яким боком в цьому списку опинилися кримські татари? Хіба відсутність у них власної державності є підставою для віднесення в одну групу з терористами ІДІЛ? До того ж, якщо всі інші суб’єкти є сепаратистськими утвореннями, маріонетковими сателітами інших держав або терористичними організаціями, то кримськотатарський народ – жертвою сепаратизму, агресії та державного тероризму Росії. Виходить, права кримських татар нищить не тільки Москва, але й нівелює Європа, цінності якої виявляють все більшу формальність, а відтак, і практичну недієвість.

Найцікавіше в усьому цьому те, що європейці таки зробили один виняток для недержавної спільноти. Зокрема, на пісенному конкурсі можна буде використовувати прапор геїв. Що ж, політика толерантності в дії. От тільки надто однобокої. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]