Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Давайте розпочнемо із найцікавішої з точки зору реалізації соціальноїініціативи чинного президента. Так, він пообіцяв, що кожна молода родина, якане має власного житла, зможе скористатися здешевленою державною іпотекою,взявши кредит на квартиру під 3% річних, решту відсотків – компенсує держава.Досить гарна перспектива для молоді, зважаючи на те, що станом на сьогодніпонад 70% молодих родин доводиться винаймати житло. Завеликий відсоток. Аоскільки молодь є найактивнішою частиною суспільства, цілком логічним було бте, що саме цей пункт соцініціатив мав би реалізовуватися якнайшвидше. Але наділі все виявилося зовсім не так – за час, що минув, лише 73 чоловікискористалися іпотекою Януковича. Висновок напрошується один – президент не змігвиконати власної обіцянки, а, скоріше за все, навіть й не збирався.
Згідно наступної ініціативи всі пенсіонери України мали отримати по 100гривень. Цей пункт програми чинний президент виконав. Проте назвати його позитивним– язик не повертається. Поясню чому: замість того, щоби нарешті осучаснитипенсії, тобто додати до них щонайменше по 334 гривні, які люди отримуватимутьщомісяця, чинний очільник «зекономив» бюджетні кошти, видавши одноразово та щей суму утричі меншу.
Про виплату «Ощадбанківських тисяч» взагалі сумно згадувати – станом насьогодні їх отримали лише 2% усіх вкладників. Нинішня влада пояснює такуситуацію тим, що нібито цьогоріч обіцяні кошти отримають лише ті, хто встиг до1 січня 2012 року у телефонному режимі зареєструватися в «Реєстрі вкладниківзаощаджень громадян», до решти черга має дійти вже наступного року. Алетут варто врахувати те, що за анонсованим для реєстрації номером телефону булопросто неможливо додзвонитися. Результат такого «ручного коригування» попиту -від початку видачі ощадбанківських тисяч за ними звернулося лише 6,5 мільйонівгромадян. І відтоді ця цифра залишається незмінною навіть попри те, щонасправді Ощадбанк заборгував кошти близько 30-ти мільйонам українців.
Окрім цього, тут ще варто згадати скандальний закон про внесення зміндо Державного бюджету України на 2012 рік, якийпротягнули провладні депутати й підписав президент. Цим документом витратначастина держбюджету була збільшена на 33,3 мільярди гривень. Тоді ці зміниаргументували тим, що саме цих коштів бракує для реалізації соцініціативЯнуковича. Проте, як виявилося, лише половина з них пішла за проголошенимпризначенням. Другу ж половину витратили на оздоровлення і перельоти вищихпосадовців, на матеріально-технічне забезпечення Кабміну та на Державну судову адміністрацію України, тобто– на чинну владу.
Ось такими є нинішні реалії. Як виявилося, підбивати підсумки насправдінемає чому – порожнім обіцянкам чинної влади вже немає ліку, а от реальнихвчинків досі так і не було. Натомість відвертим марнотратством на свої жпотреби провладна верхівка не втомлюється дивувати – так, цього разу можновладцівирішили державним коштом відремонтувати гараж на державній дачі президента за …30 мільйонів гривень. А задля більшої зручності при переїзді на відпочинок для чинногоочільника спеціально побудують гелікоптерний майданчик – за 10 мільйонівгривень. Звичайно, після плідної праці з розкрадання державних коштів вінзаслужив на гарний відпочинок.
31.07.2012 18:08
"Руїну подолано"? Ні! Соцініціативи провалено!
Три місяці минуло відтоді, як розпочалося втілення в життя соціальних ініціатив чинного президента, а із дня їх анонсування пройшло ще більше – майже півроку.
Три місяці минуло відтоді, як розпочалося втілення в життя соціальнихініціатив чинного президента, а із дня їх анонсування пройшло ще більше – майже півроку. За весь цей час Янукович малоне на кожному кроці «звітував» про нібито «надуспішні» результати запровадженнязазначених ініціатив у життя, а біллбордами із так званими «досягненнями» ПРбез перебільшення нині завішена майже третина усіх рекламних площ країни. Так,останню «казку» про те, як покращилося життя кожного українця після приходу довлади Партії Регіонів, чинний президент розповідав як раз напередодні – на з’їздіпровладної партії. Проте, чи так це все відбувається насправді, як розповідаєЯнукович – ще варто розібратися. І саме зараз – через півроку, коли вже маютьбути відчутними перші якісні зміни, - прийшов цей час.Давайте розпочнемо із найцікавішої з точки зору реалізації соціальноїініціативи чинного президента. Так, він пообіцяв, що кожна молода родина, якане має власного житла, зможе скористатися здешевленою державною іпотекою,взявши кредит на квартиру під 3% річних, решту відсотків – компенсує держава.Досить гарна перспектива для молоді, зважаючи на те, що станом на сьогодніпонад 70% молодих родин доводиться винаймати житло. Завеликий відсоток. Аоскільки молодь є найактивнішою частиною суспільства, цілком логічним було бте, що саме цей пункт соцініціатив мав би реалізовуватися якнайшвидше. Але наділі все виявилося зовсім не так – за час, що минув, лише 73 чоловікискористалися іпотекою Януковича. Висновок напрошується один – президент не змігвиконати власної обіцянки, а, скоріше за все, навіть й не збирався.
Згідно наступної ініціативи всі пенсіонери України мали отримати по 100гривень. Цей пункт програми чинний президент виконав. Проте назвати його позитивним– язик не повертається. Поясню чому: замість того, щоби нарешті осучаснитипенсії, тобто додати до них щонайменше по 334 гривні, які люди отримуватимутьщомісяця, чинний очільник «зекономив» бюджетні кошти, видавши одноразово та щей суму утричі меншу.
Про виплату «Ощадбанківських тисяч» взагалі сумно згадувати – станом насьогодні їх отримали лише 2% усіх вкладників. Нинішня влада пояснює такуситуацію тим, що нібито цьогоріч обіцяні кошти отримають лише ті, хто встиг до1 січня 2012 року у телефонному режимі зареєструватися в «Реєстрі вкладниківзаощаджень громадян», до решти черга має дійти вже наступного року. Алетут варто врахувати те, що за анонсованим для реєстрації номером телефону булопросто неможливо додзвонитися. Результат такого «ручного коригування» попиту -від початку видачі ощадбанківських тисяч за ними звернулося лише 6,5 мільйонівгромадян. І відтоді ця цифра залишається незмінною навіть попри те, щонасправді Ощадбанк заборгував кошти близько 30-ти мільйонам українців.
Окрім цього, тут ще варто згадати скандальний закон про внесення зміндо Державного бюджету України на 2012 рік, якийпротягнули провладні депутати й підписав президент. Цим документом витратначастина держбюджету була збільшена на 33,3 мільярди гривень. Тоді ці зміниаргументували тим, що саме цих коштів бракує для реалізації соцініціативЯнуковича. Проте, як виявилося, лише половина з них пішла за проголошенимпризначенням. Другу ж половину витратили на оздоровлення і перельоти вищихпосадовців, на матеріально-технічне забезпечення Кабміну та на Державну судову адміністрацію України, тобто– на чинну владу.
Ось такими є нинішні реалії. Як виявилося, підбивати підсумки насправдінемає чому – порожнім обіцянкам чинної влади вже немає ліку, а от реальнихвчинків досі так і не було. Натомість відвертим марнотратством на свої жпотреби провладна верхівка не втомлюється дивувати – так, цього разу можновладцівирішили державним коштом відремонтувати гараж на державній дачі президента за …30 мільйонів гривень. А задля більшої зручності при переїзді на відпочинок для чинногоочільника спеціально побудують гелікоптерний майданчик – за 10 мільйонівгривень. Звичайно, після плідної праці з розкрадання державних коштів вінзаслужив на гарний відпочинок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379
Контакти
E-mail: [email protected]