Силует Берії над МВС
Замітки до ситуації з наданням особливих повноважень для Деканоідзе та Авкова і їхнім 150-ма тисячами людей, які програли битву з бандитизмом
Не секрет, що 99,99 відсотків громадянУкраїни, на підконтрольній нашій владі території, є законослухняними громадянами,в тому числі і я. За бандитів, звісно ж, не ручаюсь. То чи ж требазапроваджувати режим поліцейського гетто, на якому наполягають залітна птаха,дружина молодшого брата М. Саакашвілі, пані Деканоїдзе та міністр Авакову зв’язку з трагічними подіями в Дніпрі?
Справа в тому, що ця трагедія для українського суспільства ніяк не може бути«поворотною», як на тому наполягає начальник Нац. поліції. І ось чому.
1. У Дніпрі була розбірка з непокорою,смертельними пострілами не між громадянином і поліцейським патрулем, апоміж колишнім міліціонером і новими поліцейськими. Себто, між своїми. І тутякогось там Пугачова ніяк не можна ототожнювати з представником громадянськогосуспільства. Це виходець з міліцейської системи.
2. Буквально кожної доби з’являєтьсяодне-два повідомлення в пресі про корупційні діяння працівників поліції, пронеправомірне застосування сили до громадян. Поки подібне не буде викорінено, ніпро яке підвищення повноважень для людей у поліцейських одностроях не може бутий мови. Це здебільшого не правоохоронці, а щось інше.
3. Де висновки по трагедії Кривому Озері,коли шестеро поліціянтів зайшли до хати, стягнули громадянина з ліжка, виволоклив двір і застрелили? Якби вони володіли правом на знущання, яке прагнутьпредставити поліції Деканаїдзе та міністр Аваков, їх би навіть ніхто непожурив: мабуть би, представили до нагород «за рішучість». Подібне свавілля неможна допустити.
4. Ми що забули Врадіївку, де райвідділміліції перетворився в бандформування з ґвалтування, катування? Це таким«офіцерам» вони хочуть представити особливий імунітет з правом в усьому бутиправими? Тоді, даруйте, лінчування не минути. Чи потрібно доводити до цьогоситуацію?
5. Довіряти тому, що показує навідеокадрах поліція ніяк не можу, тому, що всі ті докази є спеціальнопідлаштованими на предмет перетворення України в поліцейську резервацію, дескасовується презумпція невинуватості громадян, як Конституційне правогромадян, і запроваджується презумпція довіри до свідчення лише правоохоронців,серед яких відсоток злочинців у погонах неймовірно високий. За цих умов Українаперетвориться в суцільний концентраційний табір з поліцейським свавіллям.
6. Замахи на життя, здоров’я поліцейських(згадаймо йсерпневу трагедію з загибеллю двох офіцерів МВС у селіБабинці Борщівського району Тернопільщини)не тому, що це влаштовують громадяни, а лише через бездіяльність самеправоохоронців: розпоясалися бандити. Невміло проведена реформа МВС самеДеканоідзе та Аваковим викликала дев’ятибальний шторм злочинності. Тепер цідвоє, замість того, щоб мобілізувати 150-тисячне військо міліції=поліції наборотьбу зі злочинністю хочуть у державі влаштувати концентраційне гетто.
7. Перш ніж голосувати за наданняпрезумпції безберегої правоти правоохоронців, Верховна Рада України повинназняти право недоторканності з народних депутатів, судів, президента України.Щоб при бажанні полісменів і їх можна було покласти фейсами в калюжі.
8. Презумпція правоти поліцейського – це презумапція винуватостігромаданияна. Насправді це вже пройдений етап для старшого покоління українців.Цим беззастережним правом уже користувалися свого часу «орли» Єжова, за тимБерії. До чого це привело – відомо. Винищенням цвіту нації, тисячі смертейнічого невинних людей. Сотнями тисяч, якщо не мільйонами виправдальних вироків,але, зрозуміло, згодом, після того, як людей не стало, як вони перетворилися втабірну пилюгу. Варварство це, як не парадоксально, незасуджене, тому про ньогодехто мріє знову...
Думаю, що погодитись на подібне було б повним безумством.Насправді ж, двоє на чолі Нац. поліції та МВС не справились зі своїм завданням.Замість того, щоб засукавши рукави кинутись виправляти ситуацію, вони вимагаютьнові державні асигнування (звідки їх зняти?), і нових повноважень, щобперетворити Україну в Берієстан. Це вельми небезпечно.
- Право на освіту і обов’язок захищати державу: як знайти баланс? Анна Даніель 10:22
- Велике крадiвництво № 4 Володимир Стус вчора о 19:53
- Наша війна надовго.... Володимир Горковенко вчора о 14:03
- Мезонінне інвестування в девелопмент: як не стати власником недобудови Роман Бєлік 19.06.2025 21:04
- Реформа ДПП як шанс залучити приватний капітал до відбудови Галина Янченко 19.06.2025 16:22
- Піксель на мільйони: історія про схеми, які не зникають Дана Ярова 19.06.2025 15:17
- Юридичні аспекти ЕДО: що варто врахувати бізнесу перед запуском Олександр Вернигора 18.06.2025 19:37
- Цифрова зрілість компанії: як зрозуміти, де ви зараз і що робити далі Станіслав Нянько 18.06.2025 16:02
- Міністерство мовчить. А небо – кричить Дана Ярова 18.06.2025 15:09
- Комплаєнс по-американськи: уроки для фінтех-стартапів, які хочуть вийти в США Микола Мироненко 18.06.2025 14:55
- Ціль – не ядерна програма, а режим Олег Вишняков 18.06.2025 12:24
- Множинне громадянство: що змінює новий закон і які ризики він несе Україні Кирил Іорданов 18.06.2025 12:07
- Зміни без змін: про новий фасад старої влади Любов Шпак 18.06.2025 11:19
- Там, де померла емпатія, проросла лють Дана Ярова 17.06.2025 15:30
- Що робити, якщо БЕБ прийшли з обшуком, а адвоката поруч немає: інструкція для бізнесу Богдан Забара 17.06.2025 14:28
- Середній вік материнства: які країни визначатимуть світову народжуваність у 2050 році 282
- Множинне громадянство: що змінює новий закон і які ризики він несе Україні 221
- Мезонінне інвестування в девелопмент: як не стати власником недобудови 114
- Проблема компенсації за землі, зайняті під оборонні споруди під час війни 96
- Цифрова зрілість компанії: як зрозуміти, де ви зараз і що робити далі 65
-
Дніпро – не мета. Пояснюємо, чому Росія рветься до Дніпропетровської області
46090
-
Бізнесмен Фісталь уник арешту: йому призначили заставу 200 млн грн
Бізнес 38668
-
Втрати врожаю пшениці в Україні сягають до 100%. Аграрії звернулись до Шмигаля по допомогу
Бізнес 38489
-
Шалений дефіцит ракет. Чому чиновники гальмують розвиток системи ППО-ПРО України
25898
-
Множинне громадянство – спроба закріпити за українцями статус глобальної нації
Думка 22512