Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.07.2015 11:44

США надали летальну зброю Україні… у вигляді команди Саакашвілі

Карт-бланш Вашингтона для завозних борців з корупцією в Україні, це підтвердження того, що там більше вірять у Саакашвілі, ніж у Порошенка...

Час розставляє все по своїхмісцях. Відкриває таємниці й задуми. Ось пригадуєте, на початку нинішнього року(якщо точніше - 25 лютого)  Міхеіл  Саакашвілі у ранзі керівника Дорадчої міжнародноїради реформ в Україні виїздив до США з метою переконати керівництво Конгресу Штатівнадати нашій державі зброю для оборони держави. Тепер уже можна точно сказати,що екс-президенту Грузії сказали те, що ми всі нещодавно почули з вуст послаСША в Україні Джеффрі Пайєтт: «Корупція для України страшніша за російськітанки». Тобто, спершу потрібні перемоги саме на цьому фронті.

Думається, що саме тоді був узгодженийпроект імплементації колишнього грузинського лідера в українське керівництво.Навряд чи погоджувалося це попередньо з Петром Порошенком. Думаю, що ні. Хіба уВашингтоні не знають, що для нинішнього нашого глави держави гроші головнішінавіть за Батьківщину, якщо він за рік війни у сім разів збільшує прибутоксвого приватного бізнесу, активно займаючись яким грубо порушує статтю 103Конституції України, яка забороняє президенту займатися отримуванням будь-якихприбутків? Що він опустився навіть до того, коли своєю кондитерською фабрикою вРосії примножує багатства агресора, який за податки, отримані від українськогоолігарха, убиває наших громадян руками своїх військових і найманців.

Отож замість летальної зброї дляУкраїни Міхеіл Саакашвілі привіз із США закордонний проект наступу наукраїнську корупцію, в якій погрузнули всі вищі чиновники нашої держави, починаючиз президента-олігарха, глави уряду (насамперед!), міністрів (згадайте бодай бізнесдружини Авакова, яка продала тисячі непридатних для вжитку ранців військовим нафронт за космічну ціну), народних депутатів. Що це саме так, стало достеменно відомоцими днями, коли з’явилося повідомлення про те, що США зі свого державногобюджету фінансує роботу команди Саакашвілі в Україні. Іншими словами, замість летальної оборонної зброї, Вашингтон прислав смертельнукоманду проти корупціонерів. І вони вже починають діяти.

Так, я тут маю на увазі подіїминулих вихідних, коли за руку були схоплені на гарячому високопосадовці генеральноїпрокуратури.

Будьте певні, якби заступникгенпрокурора Давид Сакварелідзе, як це заведено в відомстві, поставив до відомапро підозри в корупції відносно вискорангових посадовців ГПУ виконуючого обов’язкигенерального, а той зв’язався з паном Шокіним, зловмисники б точно вийшли бсухими з води: сховали б награбоване, пошили в дурні своїх переслідувачів.Поставлений перед фактом велетенського хабару й таємних багатств своїх правовихслуг, П. Порошенко, уже не міг інакше діяти, як підтримати сміливий крок групилюдей, які замахнулися на банду в ГПУ, котра, якпишуть ЗМІ, начебто покривалася керівництвом відомства. Не дивно ж в.о.генпрокурора пан Володимир Гузир і погрожував усім  після відкриття схронів хабарників та розвінчанняфакту злочину високопосадовцями центрального апарату органу за дотриманнямзаконності. Давав команду на порушення кримінальної справи проти грузинськогоостарбайтера в ГПУ, намагався порвати посвідчення співробітника прокуратури,який проводив викриття злочинних багатств бандитів. Гузир, гадаю, чудоворозумів, що коли їх не зупинити, вона завтра прийдуть і до нього, і до Шокіна,і навіть, можливо, до самого Яценюка чи навіть Порошенка.

Виявилося, що застопорити дії очищувачівавгієвих конюшень на вулиці Різницькій уже  не так легко, якщо просто таки неможливо. Позаяку них на подібні дії є мандат… керівництва США. Яке, думаю, менше довіряє П.Порошенку, а ніж М. Саакашвілі та його людям. І це, мабуть, першим зрозумів В.Гузир, який в одну мить учнив крутий кульбіт і став різко підтримувати дії Д.Сакварелідзе в ситуації зі злочинцями з ГПУ.

У цілому, ситуація з затриманнямвисокопосадовців генпрокуратури з купами грошей, діамантів, незареєстрованою зброєюв схронах – вода на млин посилення позицій М. Саакашвілі і його команди вУкраїні. Факт того, що ми з вами, друзі, ще почуємо й побачимо багато цікавогоз цього розряду. Хапуги й крадії, як правило, тупі люди. Вони не вміють робитивисновки з тріску доль їм подібних, чекають лише того, аж поки їх на гарячомусхоплять за холку. Що ж, нехай пантрують. На це виділені кошти США. І подібнене забариться…

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи