Чий шоколад подають у Кремлі?
Тільки тоді можна сподіватися на будь-яке вирішення проблеми вогненного Донбасу, коли за розв'язання збройного конфлікту візьмуться гаранти української безпеки Будапештського (1994 р.) меморандуму - США та Великобританія, а не друзі Путіна з "нормандського
Страшно жити в державі, якою керують люди немовби без кебети. Без здорового глузду. Бездумні піарники, за безтолковість і пожадливість до слави та грошей яких плата йде людськими життями. А головне брехливі і такі, котрі абсолютно не відповідають за свої рішення.
Пригадаймо, як розхвалював верховний головнокомандувач блискучу операцію українських військових зі здачі Дебальцевого. Це ж треба було додуматись до того, щоб співати діферамби за відступ!? Геній нової військової стратегії… В унісон йому Генштаб через глашатая В. Лисенка, якому нині вірити все одно, що російському телеканалу Лайф Ньюс, заявляв, мовбито в новому ганебному «котлі» загинуло всього 22-оє наших вояків.
Брехня! Полягло людей ледве не в вісім разів (!) більше. І це ще не всі останки знайдено. Про це читайте тут, а також ТУТ.
А скільки загублено техніки! Тієї, кошти на котру по крупиці збирали люди, буквально відриваючи від свого рота. Найстрашніше, що відповідальності нуль. Трагедія Дебальцевого, як і Іловайська спускається на гальмах. Бо як же зривати погони, саджати за бездумність і конкретну зраду на полі бою генералів, які є найближчими родичами кумів (П. Литвин), чи просто близьких знайомих. Ось чому тисячі молодих людей втікають, переховуються від військоматівських повісток, спішно виїздять за кордон. З такими батьками-командирами, державними мужами одна дорога – на цвинтар… І це болить найбільше, позаяк кожен, хто українець повинен захищатти свою Вітчизну. Неадекватна влада погасила в народі пасіарність, яка ще нещодавно жила в людях.
Будьте певні, що ситуація ускладниться після нового кроку «мудрого миролюбства» - відведення важкої техніки ЗСУ з зони конфлікту. Будьте певні, що терористи приберуть своє озброєння з одних позицій і переведуть на інші, можливо, й на ближчі до зони конфлікту. А піарники-миролюбці справді вчинять так, як їх надурили зробити в Мінську.
Як взагалі можна було щось домовлятися з бандитом про складання-відведення зброї, якщо він ввірвавшись в твій дім захопив уже одну кімнату, і нахабно й беззастережно тисне далі на захоплення нових територій. Всі ж жертви, про які йдеться вище, «здобуті» в результаті «перемир’я» імені Порошенка.
Як усе це оцінює народ?
Учора в тролейбусі люди, немовби на мітингу просто таки кричали. Стверджували: треба з кожного похорону, який відбувається в результаті здійснення політики перемир’я з бандитами, по одному вінку складати під вікна автору такої людиновбивчої політики. Який у міжнародних актах не вимагає виведення чужих військ, чужої техніки з нашої території, а укладає угоди на дальший відступ від кордону України. Відбувається щось просто таки іреальне. А різні пискаті заступники глави адміністрації з усіх телеканалів без угаву розказують про «перемогу» дмпломатії, їхньої "блискучої команди переговорників". Їй, право, якась комедія божевілля...
А гроби, сотні гробів щомісячно, куди віднести в вашому реєстру успіхів, панове?
До оскоми на зубах пишу і заявляю на телебаченні: формат перемовин «нормандського варіанту» - це вірний програш України. Німеччина і Франція, в інтересах свого вітчизняного бізнесу, який тісно пов'язаний з Росією, здає і далі беззастережно здаватиме Україну по шматку, лиш би на певний час умиротворити агресора. Вони на все закриють очі, лиш би не бити горшки з Кремлем.
Якби на місці Барака Обами був, приміром, президент Рональд Рейган, Україна вже давно була б відновлена в кордонах до березня 2014 року. Хоч би й силою американських морських піхотинців.
Є одна людина в світі, (звісно ж, на моє приватне переконання), хто може допомогти Україні, в тому числі й вплинувши на рішення нинішнього господаря Білого Дому, щодо надання Україні допомоги з відповідною зброєю, це прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон. Смілива, рішуча людина. Яка краще за всіх інших світових політиків знає глибину чорної душі головного кремлівського стратега. У нього на столі давно лежать дані королівської розвідки МІ-6 щодо того, хто зривав будинки в РФ свого часу та для чого і хто доставляв полоній до Лондона на знищення ворогів Адольфа путлера.Не даремне він цими днями віддав наказ спеціальним органам посилити контроль за всіма російськими шпигунами, які діють в Англії, а безпосередньо сьогодні, 23 лютого ц.р., виступаючи в палаті представників віддасть конкретні вказівки щодо посилення засобів безпеки відносно Росії. Слідкуйте лишень за новинами.
Однак наші правителі чомусь стороняться цього політика. Думаю тому, що він прямий і відвертий. Сер Камерон і Порошенка може запитати: «чому твій шоколад на столі Путіна?»
Напевне, залучати Великобританію до розв’язання конфлікту панові Порошенку забороняє не хто інший, як … В. Путін. Особисто від якого залежить розвиток приватного бізнесу українського мільярдера. Путін для нього людина, якій він платить податки зі своєї кишені. Скільки? А ви підрахуйте, якщо за останніми даними фабрика «Рошен», котра на повну потужність працює у Липецьку, виробляє продукції, що складає аж сім відсотків від всього кондитерського ринку РФ. В Росії, не забувайте, не 43 мільйони населення, як в Україні, а мешкало там 146 270 033 людини за станом на 1 січня 2015 року.
Така ось сумна арифметика відвертої зради інтересів українського народу. Це попри показні покладання свічок пам’яті загиблих, до вставання на коліна. Бо якщо почати важити-гадати, приміром, скільки боєприпасів можна придбати на сплачені «Рошеном» у російську казну кошти, то можна договоритися до того, що і Іловайська і Дебальцевська трагедії фінансовані якраз особисто нашим «голубом миру». Але я так не стверджую – не рахував…
Я знаю інше. Подібного лицемірства, двоєдушності, фальші ще ніде не було в світі. З розвитком бізнесу на воюючій стороні. І про це знають всі, а мовчать. Навіть Янукович подібного собі не дозволяв.
Одне слово, тільки тоді можна сподіватися на будь-яке вирішення проблеми вогненного Донбасу, коли за розв'язання збройного конфлікту візьмуться гаранти української безпеки Будапештського (1994 р.) меморандуму - США та Великобританія, а не друзі Путіна з "нормандського квартету". Коли пан Порошенко перестане подавати шоколад з Липецької фабрики "Рошен" до кремлівського столу...
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін вчора о 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз вчора о 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов вчора о 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
- Що робити під час обшуку? Сергій Моргун 19.11.2024 19:14
-
Віктор Ющенко та партнери відчужили право на видобуток газу на Полтавщині
Бізнес 133689
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 20928
-
Британія утилізує п'ять військових кораблів, десятки гелікоптерів і дронів задля економії
Бізнес 9101
-
За вітраж Тіффані троє учасників торгів змагалися 6 хвилин – його продали за $12,48 млн: фото
Життя 8687
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7548