Порошенко чимсь нагадує найбільшого царського невдаху Шуйського
Невчасна велич страшна, як неміч.
Чого хоче насправді Путін, видноз заявки московітського міністерства оборони відомчій друкарні, яка виготовила десятьтисяч бланків похоронок. Виникає запитання:а скільки ж тоді він планує похоронити українців, якщо не шкода хмари вояків зісвоєї орди? І де відповідні дії української сторони? Чому Петро Порошенкозамість того, щоб стати повноцінним верховнимголовнокомандувачем збройних сил України, сформувати воєнну вертикаль на чолі зі Ставкою, геть умилі бігає кабінетами Барозу, Ештон, Ромпея –
єврочиновників, які вже на виході зі своїх постів інічого не вирішують? Беззастережно вірить фрау Меркель, яка вже, здається,готова слідом за своїм попередником екс-канцлером ФРН Шредерем найматися у Путінанафточерпієм. Пан Порошенко, либонь, не може збагнути очевидного, що ніякаЄвропа Україну не захистить, якщо наш сорока трьох мільйонний народ сам незорганізується, не перетвориться на їжака. На сотні тисяч протитанкових їжаків.Не стане скелею на шляху угро-фінської орави.
Чому Україна до цих пір неперетворена в єдиний противоєнний полігон? Чому всі потужності підприємств,логістика, медицина, об’єкти цивільної оборони, стратегічного запасу непереведені на рейки військового часу? НаБанковій хіба не чули, що Путін погрожує за два тижні дійти від
Луганська й Донецька до Києва?
Тепер уже точно відомо, що саме вті години, коли розрум’янений Порошенко вранці 24 серпня 2014 року вирушав прийматипарад на Хрещатику, (шкода, що не на білій кобилі), ординські танкові батальйони
московітів перейшли українські кордони і почали штурмовуатаку позицій українських військ на нашій суверенній території в районі Савур-Могилиі Амвросіївки. Це був полум’яний, а насправді кривавий, смертельний привіт зКремля від маніяка коротуна українському народу. Наш горе воєначальник, добрезнаючи про цю неймовірну трагедію, замовчав її, фактично засекретив. Аж покирегулярні військові підрозділи Московщини не захопили Новоазовськ, а танки РФповулично не розстріляли впритул садиби в Новосвітлівці під Луганськом. Таккремлівське броньоване шило вилізло змішка.
Ви запитаєте, а де кадри трагедіїНовосвітлівки? Над нею, що не літають і автоматичні апарати, і розвідники тудине добираються? Чому цього варварства не бачить увесь світ? А тому, що дляПорошенка і його команди війни немає. І тому, власне, нічого не підготовленодля оборони держави, не створено навіть банального інформаційного бюро, яке б повідомлялонарод і світову громадськість про дикунства московітів, абсолютну дебільність режимуПутіна-фашиста. Розповсюджувало кадри відеохроніки. Я про це вже охрип кричати.Не дивно, що Генеральний секретар ООН і до нині безсилорозводить руками, стверджує, що в нього немає ніяких доказів того, щоросійські війська ввійшли до України.
І не буде. Новий глава державипідібрав собі таку команду, що їй абсолютно до лампочки державні інтереси, доляУкраїни. В них свої прихильності. Насамперед, бізнесові, зміцнення власного здоров’я.Скажімо, перший заступник глави адміністрації президента, який відповідає засиловий блок (!), мільярдер Юрій Косюк у ці смертельні для України дні спокійновідпочиває у Монте-Карло. Вирішує бізнесові справи. Треба бути, як мені видається,повним невігласом, аби олігарха призначити чиновником. Ви, до прикладу, бодайне хвилину можете повірити в те, щоб мільярдер за копійки зарплати ходив назасідання, наради, «гриз собі печінки» на семінарах, виступав на якихось там форумах,ходив на «накачки» до начальства? Повний абсурд, як, на жаль, й усе те інше, чоголишень не учиняє, не вибудовує пан Порошенко на своєму високому посту. Це вжене просто «любодруже» кумівство, яке було при Ющенку, а ще щось, огидніше, відворотніше.Бо над Україною нависла смертельна небезпека, а новий глава держави бавиться ударування посад людям, які зовсім не є патріотами держави, зацікавленими врозквіті України. Їм це так потрібне, як кутасик на лікті…
Ні я зовсім йому не ворог, Петрові Порошенку.Більше того, навіть сам голосував за його і інших за це агітував. Але те, якневміло, здебільшого безглуздо вибудовує він внутрішню і зовнішню політикудержави на своєму посту, те, що все це обертається катастрофічними втратамилюдських життів, суверенної території України, мене як громадянина змушуєсказати: ми страшенно помилилися. Це, друзі, явно не український Вашингтон. Вінмені особисто (дай Боже помилитися) найбільше нагадує найганебнішого російськогоцаря Ваську Шуйського. Котрого, як відомо, 1610 року частиною боярства, столичного і провінційного дворянства булоповалено з престолу і насильно пострижено у ченці. Це я про те, що астрологистверджують: найгостріший пік проблем України припадає на листопад, а особливо –грудень 2014-го року. Дай нам, Боже, українцям, усім пережити лихі часи!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411