Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
03.03.2014 11:07

Світова громадськість мусить заблокувати Параолімпійські ігри в Сочі

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Звернувся до світової спільноти з проханням не їхати на зимові Параолімпійські ігри-2014 в Сочі.

Звернувся досвітової спільноти з проханням не їхати на зимові Параолімпійські ігри-2014 вСочі.

 

По-перше,я звернувся до Міжнародного параолімпійського комітету   з проханням скасувати зимовіПараолімпійські ігри цього року взагалі, оскільки Олімпійські ігри – це символмиру і вони не можуть проходити на території країни-агресора.

 

Крімтого, звернувся публічно до параолімпійців усіх країн світу з пропозицієювиступити з відмовою брати участь у зимових Параолімпійських іграх в Сочі. Це питання не захисту України від Росії. Йдеться пронеприпустимість будь-якої агресії однієї країни щодо іншої. Якщо не відреагуватина агресію бойкотом сьогодні, то завтра така ж агресія може вилитися на вашукраїну!

 

Окремезвернення я направив і до урядовців усіх країн. Від урядовців, які збиралися представляти свої країни на Параолімпійськихіграх у Сочі, я прошу категорично не допустити своєї участі у цих заходах.Інакше, будь-яку присутність урядовця на зимових Параолімпійських іграх-2014 уСочі українці сприйматимуть, як підтримку Росії в її загарбницьких діях.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net