Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
06.11.2013 16:13

Виявляється ніяких робіт в Музеї Т.Шевченка не ведеться?

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

На фоні активно розгорнутих ремонтно-реставраційних робіт, що вже майже два місяці ведуться на території Національного музею ім. Т. Шевченка, що розташований на бульв. Т. Шевченка, 12, КМДА стверджує, що замовник робіт (КП «Житлобудінвест - УКБ») тільки о

На фон і активно розгорнутих ремонтно-реставраційних робіт, що вже майже два місяці ведуться на території Національного музею ім. Т. Шевченка,  що розташований на бульв. Т. Шевченка, 12, КМДА стверджує, що замовник робіт (КП «Житлобудінвест - УКБ») тільки оголосив торги на закупівлю робіт з реконструкції та ремонтно-реставраційні роботи. І, відповідно, ніякі підрядники досі не визначені.

Про це мене повідомив голова КМДА О.Попов на моє звернення щодо ситуації, яка зараз відбувається на території зазначеного музею.

Отже, з юридичної точки зору, за словами КМДА та Мінкульту, яке у своїй відповіді просто повторило слова О. Попова, ніяких ремонтних та реставраційних робіт на території музею не відбувається. Виходить, що слід не вірити своїм очам, адже всі бачать, що роботи йдуть повним ходом!?

І в даному випадку, я наголошую не на тому, що голова КМДА О. Попов підписав розпорядження щодо проведення реконструкції будівлі-пам’ятки музею Т.Г.Шевченка, що суперечить законодавству і спотворює зміст Указу Президента В. Януковича щодо реставрації Музею. Наразі йдеться про те, що будь-які роботи, які зараз ведуться на об’єкті -поза законом, адже, як стверджує О. Попов, на сьогодні визначено лише замовника будівництва, а підрядника, виконавця робіт досі не визначено.

Роботи в Музеї Т.Шевченка, на які забудовник не має жодних дозволів, але які не припиняються владою, є яскравим показником того, що чиновники КМДА самі себе визнали злочинцями. А прокуратура, та і сам Президент вдають, що вони нічого не бачать.

Тому я звернувся до Генеральної прокуратури України та прокуратури Києва з проханням особисто перевірити, чи ведуться зазначені роботи на території Музею Т.Шевченка та підкріпив своє звернення листом від КМДА. Депутат вважає, що прокуратура  має терміново відкрити впровадження щодо незаконного будівництва та халатності чиновників, які допустили це.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]