Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
16.09.2013 16:05

Слов’янці просять доробити пам’ятник Тарасу Шевченку

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Громада міста Слов’янська на Донеччині звернулася до мене зі скаргою на те, що в їхньому місті руйнується пам’ятник Тарасу Шевченку, який свого часу через брак коштів зробили з дешевших матеріалів, ніж планували автори.

Громада міста Слов’янськана Донеччині звернулася до мене зі скаргою на те, що в їхньому місті руйнуєтьсяпам’ятник Тарасу Шевченку, який свого часу через брак коштів зробили з дешевшихматеріалів, ніж планували автори.

 

Слов’янці попросилимене здійснити всі можливі заходи, щоб пам’ятник Т. Шевченку у Слов’янську до200-річчя з дня народження генія України постав перед жителями міста взадуманому авторами вигляді.

 

Постамент підбюстом Т.Шевченка планувалося облицювати червоним полірованим гранітом, а шпильпозаду постаменту - сірим гранітом. Але за браком коштів пам’ятник виготовили повністюз сірого граніту, а шпиль залишили взагалі не оздобленим.

 

Дуже приємно, щожителі Слов’янська стурбовані долею пам’ятника Т. Шевченку. Маю надію, що їхнянебайдужість призведе до того, що влада таки знайде гроші на поновлення пам’ятникаще до святкування 200-річчя з дня народження Т.Шевченка. Адже увічнення Кобзаряпо всій Україні, а не лише в Каневі чи Києві дуже важлива робота по об’єднаннюУкраїни. Сподіваюся, це розуміють і чиновники Кабміну, і чиновники Донеччини.

 

Звернувся до Міністерствакультури і до голови Донецької ОДА з проханням облагородити пам’ятник татериторію навколо нього.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net