Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
15.05.2013 13:42

Вимагаю у Генеральної прокуратури покарати руйнівників Київської форте

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Я не забув вандалам нищення «Київської фортеці» заради будівництва гостьової стоянки до «Євро-2012».

Я не забув вандалам нищення «Київської фортеці» заради будівництвагостьової стоянки до «Євро-2012».

 

Звернувся до Генерального прокурора України з вимогою притягнути до кримінальноївідповідальності осіб, які допустилируйнування та незаконне відчуження території пам’яткинаціонального значення «Київська фортеця».

                                                                                                                                            

Як відомо, під час підготовки до чемпіонату з футболу «Євро-2012» булозруйновано та незаконно відчужено земліпам’ятки національного значення «Київська фортеця».

 

Я, на той час – 2011 року - як депутатКиївради, звертався до прокуратури м. Києва з проханням здійснити перевірку тапритягнути до кримінальної відповідальності руйнівників «Київської фортеці». Протедо цього часу відповідних дій так і не було вжито.

         

Тепер, коли я обранийнародним депутатом України, то звернувся до Генпрокуратури з проханням вжитизасобів прокурорського реагування стосовно невжиття правоохоронними органами Українизаходів щодо покарання руйнівників «Київськоїфортеці».

 

Жоден злочин проти історіїта культури нашої країни не повинен бути безкарним. Якщо тепер і Генпрокуратуране зможе притягнути до кримінальної відповідальності вандалів, які понищилиКиївську фортецю, то я обіцяю, що все одно не припиню своєї боротьби і таки доб’юсяпокарання винних.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи