Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
01.06.2016 18:29

Монетизація пільг та субсидій - за чи проти?

Депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів КОР

Запрошую до дискусії.

Запрошую додискусії

Днями прем’єр-міністр України В. Гройсман заявив про те,що Кабмін вибрав стратегію щодо монетизації пільг.

Нарешті уряд зрозумів, що проблема існує й над нею требапрацювати. Але монетизації пільг є замало, й всі дотації, які виділяються ввигляді пільг та субсидій з державного бюджету та бюджетів інших рівнів маютьбути монетизовані й виділятися виключно в грошовій формі. Особливо цестосується пільг на проїзд.

фото пенсионер в трол.jpg

Недолуга корумпована система

Існуюча в державі система відшкодування пільг та субсидійє корупційною, адже вона не спонукає людей заощаджувати. Вони розуміють, щохтось за них десь щось комусь перерахував. Кошти в руки українці не отримують,та самі не вирішують за себе, де й на чому зекономити. Скажу як фінансист:безготівкові схеми, схеми, за якими не стоять реальні гроші (трансферти) породжуютькорупцію.

Перевізники залежні від розподільників коштів, утримувачівідшкодування вартості пільг та субсидій – підприємства, які мають на це право,також залежні від своєчасності надходження цих коштів. Ті ж пенсіонери невпливають на свою пенсію, її встановлює держава. Бюджетники – ті також невпливають на зростання своєї заробітної плати. Величезна кількість людей, якізалежні від держави в частині того, наскільки швидко держава відшкодує їмгарантовану вартість їхніх соціальних стандартів.

Влада не довіряє людям та остерігається надавати гроші.Зручніше перераховувати гроші за перевіреними десятиріччями схемами підприємствам,які здебільшого володіють олігархічні клани. Підвищувати владі стандарти життядля українців, здається, невигідно, адже люди почнуть цікавитися, чомунормативи вживання на теж опалення чи воду завищені – куди йде сплата заневикористане, проте оплачене с держбюджету?

Не треба боятися того, що люди не будуть сплачувати запоточними рахунками.

Що конкретно можна зробити

Аналізуючи обсяг оплати послуг ЖКП по різних містах,можна побачити, що стан дебіторської заборгованості (сплачені рахунки) складаєблизько 95%. Це свідчення того, що наші люди добросовісно відносяться дозобов’язань й, не зважаючи на зростання тарифів, платять за спожиті послуги. Ті ж люди, які отримали право насубсидії, сплачують послуги субсидіями, але пора ці трансферти прикривати йпочинати діяти наступним чином:

Потрібно прийняти відповідні зміни до Законодавства – додержбюджету України, Бюджетного кодексу, також мають прийнятися відповідніпостанови Кабінету Міністрів, які врегулюють виділення субсидій відшкодуваннявартості пільг шляхом виділення прямих коштів людям, які потребують дотацій. Якваріант: запровадити механізм соціальних карток, на які будуть заходити живігроші й люди вестимуть розрахунки за допомогою цих карток.  Наступне має відбутись за наступною схемою:

Людина декларує державі, що вона неспроможна сплатити тичи інші послуги. Держава визнає, що дана людина дійсно потребує допомоги, визначаєрозмір дотації субсидії на соціальні потреби, й перераховує живі гроші людиніна картку. Людина самостійно визначає, на що вона їх витрачатиме: чи вона впріоритет поставить собі проїзд, чи споживання гарячої води, чи в пріоритетібуде цього місяця квартплата. Але людина це повинна визначати сама. Допоки цеймеханізм не буде діяти, говорити про економію коштів неможливо. А так людинасвоєчасно, з надходженням тих чи інших рахунків, зі своєї соц.картки зможездійснювати перерахунки та прийматиме рішення - або вона має заборгованість стих чи інших виплат, або не має.

газ и пенсионер.jpg

Надавачам послуг комерційна система також вигідна

Дана система нарешті зможе встановити механізмкомерційних відносин. Ті ж  перевізникина сьогодні не розуміють, що вони особисто мають бути зацікавлені в становленніелектронних квитків й терміналів адже, коли вони зможуть обліковувати за їхдопомогою реальну кількість людей, які скористувалися  правом на пільговий проїзд, їм черезелектронну систему будуть відшкодовуватися ці кошти в режимі реального часу. Сьогодніперевізники отримують їх зазвичай з затримкою 6-9 міс. в незрозумілих обсягахта за непрозорого розподілу.

Дана система є вигідна для всіх, й для покупців послуги,й для продавців. Єдине, що  впровадженняпринципово нового, можливо, в перший час призведе до деякого розбалансуваннядержбюджету. Діюча система бюджетних трансфертів як є - це механізм можливостіручного впливу на залишки бюджетних коштів бюджетів всіх рівнів. Ми не можемозараз сказати, що відшкодування трансфертів відбувається своєчасно. Але, якщо новасистема почне працювати, вона врегулює, з однієї сторони своєчасність бюджетнихпроцесів, й покаже реальний стан спроможності бюджетів різних рівніввідшкодовувати певні соціальні стандарти населенню, а людям покаже, що державадійсно піклується за кожну людину й кожному, кому це необхідно, відшкодовуєвартість соціального прожиткового мінімуму, яку не може забезпечити собілюдина.

Це поверне людей в реальний час,а галузи, які працюють на регульованих тарифах – це послуги ЖКГ, перевезеннятощо – також зможуть регулювати свою діяльність вчасно. Тобто, ми перейдемо дореальних ринкових відносин багатьох галузей. А далі за результатами річної чипіврічної роботи можна буде чітко говорити, яка ситуація відбувається зі станомрозрахунків. І це буде реальний стан справ в  галузі, який зможе реально показати ефективністьзусиль в вирішені проблем системі пільг та субсидій в Україні.

конячка и автобус.png


Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net