Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
03.12.2015 13:15

Боги жадають!!!

Політичний експерт, експерт аналітичної групи "Левіафан"

Ніколи не намагайтесь змінити спіральний хід історії, якщо ви не розумієте логіки її ходу. Українська "коаліційна" влада спробувала це зробити і тим самим ще більше розізлила богів Революції, які завжди жадають жертв. Тому будьте пильні, Боги жадають!!!

ВеликаФранцузька революція стала хрестоматійною для всього людства. У ній було все: іштурм натовпу резиденції Короля, і не спроможність влади вести діалог ізвласним народом, і біль та кров з терором. Спочатку загинули явні противники будь-якогооновлення в державі, потім романтики революційних змін були знищені романтикамитерору, і на останок - романтиків терору гільйотинував народ. Саме в тойбуремний час, у жотвні 1793 року, сходячи на ешафот, колишній противник монархіїП’єр Верньо сказав: «Революція, як бог Сатурн, пожирає своїх дітей».

Так само, як іпонад два століття тому, зараз революція починає вимагати жертв. Якщо у Франціїїї жага до крові була відразу задоволена, то в Україні вона ще дуже голодна:вона не отримала ані «голів» януковичів, пшонок чи клюєвих, ані люстрації, якамала задовільнити її жагу до розправи, та взагалі нічого. І в цьому величезназаслуга тих нездар, які прийшли до влади у лютому 2014 року.

Через те, що Українськареволюція перескочила процес нищення явних об’єктивних противників змін україні і зразу взялась за романтиків змін, вона залишилась голодною.

Численніпроцеси над майданівцями, волонтерами, атошниками на фоні подальшогозакріплення корупційних механізмів попереднього режиму у багатьох можевикликати питання: «А чи дійсно революція перемогла?». І моя відповідь: «Так!»Революція перемогла і зараз починає зжирати своїх дітей. Український процес відфранцузького відрізняється лише відсутністю гільйотини, яка доволі гуманно булазамінена на СІЗО, а в іншому все те ж саме. За одним винятком - УкраїнськаРеволюція, через порушення природніх процесів поїдання, залишилась голодною ізлою. А тому, якщо це когось розрадить, то скоро почнуть саджати і тих, хтозараз із свинячими рилами зі сльозами на очах розповідає про подвиг Небесноїсотні та необхідність самопожертви заради країни. Дуже скоро Революція зголоднієі буде вимагати нових жертвоприношень, і кого кинуть в її жерло - будутьвирішувати навіть не тактичні схеми Банкової, а звичайні випадки.

І коли, їхбудуть пакувати в автозаки, сподіваюсь, вони пригадають і друге речення, якезійшло з уст Верньо за мить до зустрічі із гільйотиною: «Будьте обережні, Богижадають!». І він був правий, адже не пройшло і року як Робесп’єр, за чиїмнаказом був страчений Верньо, також був гільйотований.

Тому, ті хтосьогодні влаштовують клоунаду із зустрічами олігархів у непрацюючих терміналахта називають всіх, хто не згодний з офіційною лінією партії, провокаторами таагентами Кремля, мають пам’ятати, що дуже скоро Революція прийде і за ними.Боги жадають!!!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи