КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей
Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ.
02 лютого 2023 року, рішенням №44 Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердила новий персональний склад Консультаційно-експертної ради (КЕР) КРАІЛ, а вже 8 лютого було проведене перше засідання новообраного складу.
Створення КЕР передбачено частиною 31 статті 7 закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».
Консультаційно-експертна рада - це постійно діючий на громадських засадах дорадчий орган, що бере участь в обговоренні проєктів документів, які розробляються та/або розглядаються КРАІЛ з метою підготовки рекомендацій та пропозицій з питань державного регулювання у сфері організації азартних ігор та у лотерейній сфері (відповідно до Положення про Консультаційно-експертну раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого рішенням КРАІЛ від 20.11.2022 №4 (викладеного в новій редакції відповідно до рішення №268 КРАІЛ від 02.08.2022).
Вдячний Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, що обраний членом Консультаційно -експертної ради, це висока довіра та відповідальність.
Мав честь бути в попередньому складі КЕР, тому мабуть, перед початком роботи у новому складі, необхідно підвести певні підсумки попередньої роботи в КЕР.
За час моєї участі у минулому КЕР, ми змогли попрацювати та розробити різні цікаві документи, зокрема була проведена робота над наступними проєктами документів:
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження принципів відповідальної гри» та «Принципи відповідальної гри»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження вимог щодо боротьби з вираженою ігровою залежністю (лудоманією)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Порядку недопуску до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія)»;
- проєкт рішення Комісії з регулювання азартних ігор та «Про затвердження Порядку відшкодування фінансової шкоди внаслідок бездіяльності організатора азартних ігор».
Взагалі, за весь час у робочих групах КЕР підіймалось багато питань щодо регулювання азартних ігор та лотерей, було розроблено та підготовлено практичні пропозицій щодо проєктів нормативно-правових актів, зокрема щодо переліку грального обладнання та його сертифікації, ліцензійних умов, проєкту технічного регламенту, питання класифікатора професій тощо.
У новому складі, планую продовжувати працювати над вдосконаленням законодавчої бази сфери азартних ігор, регуляторного та практичного застосування норм законодавства.
КЕР повинна стати експертним фундаментом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Фахові та експертні висновки КЕР повинні надавати якісний матеріал з якими спеціалісти КРАІЛ будуть працювати. Розроблені пропозиції повинні бути збалансовані, та не бути одностороннім в одну чи іншу сторону.
Відповідно до Стратегічного плану діяльності КРАІЛ на 2022 – 2024 роки, візія Регулятора є забезпечення ефективної моделі державного регулювання та нагляду у сфері організації та проведення азартних ігор та лотерей для досягнення оптимального балансу між учасниками грального бізнесу.
Наявність збалансованості між всіма учасниками гральної сфери (держава, бізнес, гравець, суспільство) – буде сприяти розвитку економіки, залучення іноземних інвестицій та захисту гравців.
Маю на меті, щоб сфера азартних ігор сприймалась суспільством, як відповідальна економічна галузь, в якій панує соціальна рівновага між гравцем, організатором азартних ігор, державою та суспільством.
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун вчора о 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз вчора о 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш вчора о 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк вчора о 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський вчора о 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін вчора о 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нерозподілений прибуток КІКів: як законно уникнути податку в 23% в Україні Ростислав Никітенко 15.04.2025 10:41
- Індустріальні парки як інструмент економічного зростання регіонів та країни Дмитро Соболєв 14.04.2025 14:23
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? Ольга Оніщук 14.04.2025 13:00
- Що робити під час обшуку на підприємстві: поради адвоката для бізнесу Сергій Пагер 14.04.2025 09:39
- Нація вбивць Георгій Тука 14.04.2025 08:43
- Час переосмислювати підходи: що НБУ може взяти з робіт Олів'є Бланшара? Олексій Бахтінов 14.04.2025 00:48
- Как продлить загранпаспорт за границей без военного билета: пошаговая инструкция Віра Тарасенко 13.04.2025 20:52
- Нація вбивць 348
- Актуальність застосування штучного інтелекту (ШІ) у сучасній юридичній практиці в Україні 281
- Професії зникають, навички – у тренді 124
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 113
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 106
-
Вперше в історії українка стала володаркою титулу "Міс США-2025": фото
Життя 37251
-
Алхім, Саша Бо, Юлічка Верба: чому блогери масово позбавляються губ та інших б’юті-ін’єкцій
Життя 17583
-
Позіхання може бути небезпечним сигналом дефіциту сну: експерти пояснюють чому
Життя 13076
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 11463
-
Bloomberg: Курс рубля з початку року зріс на 38%. Це погано для російського експорту
Фінанси 11291