Зриваємо пластирі
Як ви можете самостійно «пролікувати» свої життєві проблеми
Раніше, коли в мене ставався збій в особистому чи професійному житті, я не могла його пояснити, усвідомити, пролікувати, тому просто клеїла пластир на те місце і йшла далі. Місце під пластиром боліло, але жити можна було, тим більше я ж сильна, я все можу. Тому я навіть не задумувалась, що потрібно повертатись до того самого місця і якось його проліковувати.
Багато таких пластирів з’явилось під час карантину, але найбільше після початку повномасштабної війни. Одного разу я просто подивилась у дзеркало і побачила мумію з пластирів. Побачене викликало у мене відчуття жалості і я вирішила, що потрібно нарешті щось починати робити. І все, що я придумала – це почати себе жаліти. Це тепер я мудра і знаю, що емоція жалю до себе абсолютно не конструктивна і навіть ворожа по відношенню до самої себе, але тоді мені це здавалось турботою про себе, власним, так би мовити, енергозбереженням.
І тоді через техніки самокоучингу я потроху почала один за одним віддирати пластирі. А ви ж знаєте, коли зриваєш пластир, то болить ще більше. А мені довелось їх зривати буквально з усього тіла. Крок за кроком.
Наприклад, у мене був пластир на місці, де робота перестала приносити задоволення. А ще на тому місці, де втрата сенсу в роботі збіглася з життєвою кризою. Боліло і там, де я спілкувалася з токсичними родичами чи повинна була витрачати забагато ресурсів на сторонніх людей, які воліли мене бачити зручною….
Ну, що казати, пластирів було море. Але хороша новина полягає в тому, що проти кожного болю і пластиру є гарне ефективне лікування – і це коучингові техніки. І якщо брати коучинг загалом, то він дає набагато швидші результати, ніж, скажімо, психотерапія, але за умови, що психіка клієнта здорова, або принаймні її більша частина. І ще коучинг добрий тим, що він працює не з минулим, а з теперішнім і майбутнім. Тому дає змогу швидше досягнути результату.
Тепер, коли я точно знаю, що це працює, я можу поділитися з іншими, як можна зарадити самому собі за допомогою коучингових технік. Отже, ідея полягає в тому, що коли у нас виникає збій в особистому чи професійному житті, не потрібнозаліплювати цей дискомфорт умовним пластирем замість того, щоб пролікувати його. Бо пластир може приховати біль на короткий термін, але у довгостроковій перспективі може призвести до серйозних наслідків.
Як обирати коучингові техніки для лікування? Спочатку потрібно побачити чітко причину болю, усвідомити її, а потім знайти техніки, які і способи, які пролікують цю рану. Це можна включити в себе розмову зі спеціалістом, який допоможе вам зрозуміти причину проблеми та знайти способи її розв'язання. Також можна практикувати самокоучинг – через коучингові техніки, що є у вільному доступі. Найважливіше - це зосередитися на тому, щоб пролікувати проблему, а не приховувати її. Важливо пам'ятати, що цей процес може бути складним і довгим. Важливо бути терплячим та не відмовлятися навіть, якщо на початку може стати ще гірше. Також важливо знайти підтримку у друзів, сім'ї, колег або професійних спеціалістів, які оцінили вас у цьому процесі.
Коучингові техніки допомогужь вам стати більш впевненими та міцними, а також забезпечити більш глибоку та стійку зміну, яка підтримує ваше благополуччя та допоможе вам досягти своїх цілей. І запам'ятайте, що важливо не боятися звертатися до своїх проблем та не соромитися шукати допомогу, якщо вам це потрібно. Якщо ми працюємо над розв’язанням своїх проблем та відкриваємось до допомоги та підтримки, ми можемо стати сильнішими та здатнішими досягти більшої гармонії у своєму житті.
Також важливо пам’ятати, що кожна людина має свій власний шлях та темп розвитку. Не потрібно порівнювати себе з іншими та очікувати, що якщо хтось вирішив свою проблему за тиждень, то і у вас це займе стільки ж часу. Навіть однакові проблеми у різних людей з різними установками на життя і способами життя вирішують у різний проміжок часу і різними способами. Все індивідуально і все залежить лише від вас. Кожен успішний результат вимагає наполегливої роботи та самодисципліни.
Однак нагорода за вашу наполегливу роботу неодмінно буде. І вона допоможе вам стати більш відкритими та важливими у своєму житті. Вона збереже психічне та емоційне здоров’я, а також допоможе стати більш ефективним та задоволеним у своїх професійних та особистих досягненнях.
І насамкінець - навчитися проліковувати свої рани та больові місця - це важливий процес самопізнання та саморозвитку. Він дозволяє нам краще зрозуміти себе та свої потреби, а також навчитися ефективно розв'язувати проблеми та досягати більшого благополуччя. Тому не бійтеся звернутися до фахівців або розпочати самостійну роботу над собою, щоб забезпечити собі більш щасливе та задоволене життя.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386