Говори українською – будь патріотом
Закликаю відтепер говорити виключно українською. Нехай це буде відповіддю на брутальність по відношенню до нашої рідної мови. Відтепер говорити українською – прояв патріотизму і доказ не підтримки ганебного закону 9073 «Про засади державної мовної політики
I will speak only ukrainian language in the future.
Bede mowil tylko jezyka ukrainskiego w przyszlosci.
Ich werde nur ukrainische sprache in der zukunft sprechen
Я буду говорити тільки українсько мовою в подальшому.
Шановні Українці! Шановні громадяни!
Вчора був тяжкий день, бо був проголосований закон 9073 «Про засадидержавної мовної політики». Був проголосований не дивлячись на те, що комітетяк раз в цей час розглядав поправки. Проголосований з порушенням закону«Прорегламент ВРУ».
Розуміючи, що мовне питання зачіпляє глибинні прошарки підсвідомості,відчуваючи набуття української культури і насправді боліючи за майбутнє своєїдержави, хотів би висловити глибоку повагу саме їй, українській мові.
Я вважаю себе патріотичною людиною. Налаштованою на захист державнихінтересів, тобто інтересів України. Свою позицію щодо мовного питання визначавнеодноразово. Повторю її ще раз: я категорично проти будь якого притисненняукраїнської мови. І це я говорю як українець. Без жодних пояснень іобгрунтувань. Бо так вважаю. З іншого боку, я маю переконання і з точки зоруправової позиції: - бо проблеми мови у населення України нема! Ця темапідігрівається штучно і призводить до поляризації суспільства! При цьому принципвільного мовного самовизначення, який визначений у законопроекті 9073, невстановлюється ані Конституцією України,ані міжнародно-правовими актами,ані КонвенцієюРади Європи про захист національних меншин, ані Хартією регіональних абоміноритарних мов.
Закликаювідтепер говорити виключно українською. Нехай це буде відповіддю набрутальність по відношенню до нашої рідної мови. ВІДТЕПЕР ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ –ПРОЯВ ПАТРІОТИЗМУ І ДОКАЗ НЕ ПІДТРИМКИ ГАНЕБНОГО ЗАКОНУ 9073 «ПРО ЗАСАДИДЕРЖАВНОЇ МОВНОЇ ПОЛІТИКИ».
Я не протиросійської чи будь якої іншої мови. Але чи справа про мову? Мова йде проекспансію іншої культури із ознакою насильства та штучності. Невже історія наснічому не вчить? Так. Русифікація, яка почалася з Катерини великої, яка ще йподарувала нам кріпосне право, потім продовжилася Олександром 3-м, потім Миколою1-2, потім Радянською владою - спрямована на придушення будь-яких українськихнаціональних ознак. Сьогодні триває наступ на мову –це наступ на кожного патріота нашої держави. Зроблена проба забити Її,затуркати, загнати «за Можайськ», створити всі умови щоб вмерла. Але кажу вам:НЕ ПОМРЕ УКРАЇНСЬКА МОВА. Бо для мене Мова і Мати слова синоніми. БО Я ПРОТИ! ЯПРОТИ ТАКОГО НАСИЛЬСТВА.
Як відомо,ми хочемо побудувати громадянське суспільство. При цьому єдиною беззаперечноюознакою такого устрою є самосвідомість його громадян, із наданням щоденних відповідей назаклики долі. А відповіді можуть бути різними. Проте є те об'єднавче, що може зробити кожен знас – не дати вмерти українській в своєму житті: ГОВОРИ УКРАЇНСЬКОЮ, ДУМАЙУКРАЇНСЬКОЮ, ПИШИ УКРАЇНСЬКОЮ – БО ТИ ЖИВЕШ В УКРАЇНІ!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386