Про автора

Ібрагім Татієв Специаліст з юридичної аритмології. Старший радник юстиції
https://www.facebook.com/itatiev

Після закінчення юридичного факультету Київського університету служив слідчим в органах прокуратури України.

Старший радник юстиції у відставці.

Наприкінці 80-х років був переведений по службі в Закавказзя. Довелося на собі і дуже жорстко відчути, що таке насправді "гарячі точки", війна, велика політика, еліта...

У 1998 році друзі запропонували повернутися в Україну. Був призначений начальником районного підрозділу Міністерства юстиції України на Київщині.

У 2001 р. за наполяганням друзів пішов з державної служби в адвокатуру. Отримав свідоцтво адвоката, працював в найстаршій юридичній фірмі України JVS.

У 2004 р. отримав сертифікат фінансового консультанта з міжнародних фінансових ринків, працював за кордоном (читав лекції).

В останні роки займається виключно кримінальними справами. Як правило, консультує адвокатів з питань тактики захисту в складних і так званих "безнадійних" справах (жартома називає це “vip-консалтинг”). Рідше, зазвичай на прохання друзів і колег, "включається" у процес особисто.

Те, чим займається, називає кримінально-процесуальною аритмологією.

Учасник мережі акцій термінової допомоги "Amnesty International" з порятунку жертв свавілля влади в країнах з "морально-недорозвиненими" режимами.

Контакти
E-mail: [email protected]