UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
28.02.2014 18:46

У суворій відповідності... Про витяги з ЄРАУ

Управляющий партнер Адвокатского объединения "ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ"

Наприкінці січня Адвокатським об’єднанням «Головань і Партнери» підготовано та направлено листи Генеральному прокурору України, Голові Служби безпеки України, Начальнику Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України, Начальнику Голо

Наприкінці  січня  Адвокатським об’єднанням «Головань і Партнери» підготовано та направлено листи Генеральному прокурору України, Голові Служби безпеки України, Начальнику Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України, Начальнику Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України  щодо недопустимості вчинення у будь-якій формі перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи по наданню правової допомоги або порушення встановлених законом гарантій їх діяльності та професійної таємниці, зокрема і шляхом вимагання від адвоката на підтвердження його повноважень як захисника будь-яких документів, обов’язковість яких не передбачена чинним законодавством.

Публікую відповідь Начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України.

Пан Яковинець запевняє, що жодних документів, не передбачених частиною першою статті 50 КПК України не вимагається. 
Лист з Мін.доходів і зборів Укр.від24.02.2014.jpgЕсли Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]